מגיעים לצובה

מפגשי 'מטה מול מטה' של המועצה האזורית מטה יהודה נמשכים * היום הגיעו ראש המועצה ובכירי המועצה לקיבוץ צובה

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל והנהלת המועצה קיימו היום (ראשון, 15.5) מפגש 'מטה עם מטה' עם הנהגת קיבוץ צובה במטרה לקדם יוזמות, רעיונות ושיתופי פעולה עתידיים. מפגשים שכאלה נערכו בחודשים האחרונים בלא מעט מיישובי המועצה וראש המועצה ניב ויזל רואה חשיבות רבה לקיים את המפגשים האלה, להגיע ליישובים, לצאת לשטח ולראות את עבודת המועצה והנהגות היישובים. מפגשים אלה נותנים במה להנהגות היישובים ומאפשרים לשמוע ולהכיר לעומק את הצרכים ואת הפעילות של כל יישוב.

בין הנושאים שנדונו בפגישה: יחסי העובדה ושיתוף הפעולה שבין הקיבוץ למועצה, הנגשת הדרך לבית העלמין, החלפת תאורת הרחוב לתאורת לד, חיזוק הקשר עם אגף הרווחה, קידום המהפכה הסביבתית והירוקה בצובה, קידום פרויקט משותף עם המועצה של קומפוסט יישובי ומיזמים ירוקים נוספים.

בסיום הישיבה, הודו נציגי הנהלת הקיבוץ להנהלת המועצה ולראש המועצה על שיתופי הפעולה ועל המשאבים שמעמידה המועצה לרשות היישוב.

ניב ויזל, ראש המועצה האזורית מטה יהודה: "קיבוץ צובה הוא קיבוץ שמאוד מעורב ופעיל במועצה. שיתופי הפעולה שבין הקיבוץ למועצה והמעורבות של הקיבוץ בפעילויות של המועצה מקדמים אותנו עוד ועוד פעם אחר פעם. בצובה ניגשים לקולות קוראים של המועצה ורואים במועצה שותפה מלאה לעשייה. אני רואה חשיבות רבה בפעילות שלהם בתחום איכות הסביבה ואני בעד להעלות את נושא הקיימות בצובה על דגל ולקדם את המיזמים בנושאי מחזור. המועצה תשמח לקחת חלק, ליצור שיתופי פעולה ולהביא את הבשורה גם לשאר יישובי המועצה. אני מקווה שבקיבוץ צובה ימשיכו להיות מעורבים, פעילים, יצירתיים ויזמים עבור תושבי הקיבוץ ועבור כלל תושבי המועצה".