מדידה כואבת

נעץ של זמזם ביטחון חדר לכף ידה של ילדה * פוצתה בעשרות אלפי שקלים

ילדה כבת 12, שרק רצתה למדוד נעליים' לא יכולה הייתה לשער לעצמה שהמדידה תהיה כה כואבת; כך נטען בתביעה אותה הגישו עוה"ד דביר שמעיה ומיכאל מירל ממשרד עוה"ד שמעיה-מירל, בשמה של הנערה והוריה, נגד רשת אופנה ונגד חברת הביטוח המבטחת אותה.
על פי התביעה, כאשר נכנסה הילדה לתא המדידה והניחה את כף ידה על הרצפה, על מנת לנעול את הנעל, נעץ של זמזם ביטחון, שהיה זרוק על הרצפה, חדר לכף ידה. מהחנות, כך נטען, הובהלה הילדה למיון בבית החולים כשהיא סובלת מכאבים עזים, וכן מחרדה ומצוקה מהסיטואציה אליה נקלעה. עוד נטען, כי בבדיקה אובחן גוף זר שחדר לכף ידה השמאלית של הילדה, וכי לאחר הוצאה שלו, בוצע חיטוי ואף ניתנו חיסון טטנוס ומנת אנטיביוטיקה. במכתב השחרור הומלץ על המשך מעקב של הרופא המטפל ושל אורתופד וכן על טיפול אנטיביוטי.
לטענת עוה"ד שמעיה ומירל, התאונה הסבה למשפחתה של הילדה הוצאות רבות, בין היתר, בשל רכישת תרופות, ביקור במיון, תשלומים רבעוניים של השתתפות בהוצאות הקופה, נסיעות לבדיקות וטיפולים, הפסדי שכר ועוד.
בתביעה כנגד חברת הביטוח ורשת האופנה נדרשו לפצות את הילדה בסך של עשרות אלפי שקלים על כל הנזקים שנגרמו לה בשל רשלנותה של הרשת ובשל עוגמת הנפש הרבה אשר נגרמה לה.
לאחרונה הגיעו עוה"ד שמעיה ומירל להסכם פשרה עם חברת הביטוח, ולילדה שולמו פיצויים בסך עשרות אלפי שקלים.

עורכי הדין דביר שמעיה ומיכאל מירל, ממשרד עורכי הדין שמעיה מירל ושות', עוסקים בדיני נזיקין, מקרקעין ומשפט אזרחי ומסחרי. המשרד ממוקם בבניין 'בר סנטר' ברחוב האורגים 35 באשדוד.