מובילים באקרובטיקה

אוהד מדלל מהיישוב שורש זכה במקום הראשון באליפות עולם באקרובטיקה * במקום השני: אורי פורת ממבשרת ציון

אוהד מדלל, בן 17, תושב שורש ותלמיד שכבה י"ב בבית הספר האזורי-חקלאי 'עין כרם', זכה בתואר אלוף העולם באקרובטיקה בגלגלי ענק לגילאי 14-18. התחרות, שהתקיימה בדנמרק, כללה קפיצות עם הגלגל, מקצה ספירלה וישר. מדובר באליפות שחודשה לאחר הפסקה של ארבע שנים בעקבות מגפת הקורונה.

אקרובטיקת גלגלים היא ענף שמתפתח וצובר תאוצה בארץ ובעולם והיא מתבצעת באמצעות גלגל ענק. אוהד גבר על 92 אקרובטים מ-13 מדינות. בדירוג הכללי בקרב-רב, ניצח אוהד מתמודד נוסף מישראל, אורי פורת תושב מבשרת ציון, שדורג שני בתחרות. זה המקום לציין, כי לפני כחודש זכה אוהד בתואר סגן אלוף אירופה והוא לא מתכוון לעצור – בימים אלה הוא מתחיל את האימונים לקראת התחרות הבאה שתתקיים בעוד שנתיים לגילאי 16 ומעלה – תחרות ברמה גבוהה יותר.

אוהד מדלל: "התכוננתי לתחרות זו במשך ארבע שנים. התרגשתי ממש. לא כל יום זוכים בתואר אלוף העולם. רציתי להגיע לזה מאוד ורק יום אחרי עיכלתי את הזכייה. קיבלתי תגובות מפרגנות על כך שההופעה שלי הייתה מדהימה".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "גאווה גדולה למטה יהודה. כולנו כאן גאים בך ומאחלים לך הצלחה בהמשך".

מנהל תיכון 'עין כרם' אסף שמר: "גאים באוהד, שהוא אלוף אמתי ולא רק בגלגלי הענק. הוא התנהל בתחרות בדיוק כפי שהוא מתנהל בחיים: בענווה, בשלווה פנימית, באופן מדויק ומחושב ועם המון יופי פנימי ואותנטיות".