מוזילים עוד את מחירי הקייטנות

המועצה הגדילה את הסכום לסבסוד הקייטנות מ-250 אלף שקלים ל-900 אלף

לפני שבועיים פורסם כי המועצה תקצבה בסך רבע מיליון שקלים את קייטנות גני הילדים ובתי הספר שיתקיימו בחודש יולי.

בסוף השבוע האחרון עדכן ראש המועצה יורם שמעון, כי בימים האחרונים קיבל פניות רבות מצד הורי ילדים במוסדות החינוך ביישוב, מהן עולה כי משפחות רבות מתקשות לעמוד בהוצאות חופשת הקיץ וכורעות תחת הנטל הכספי בכלל ולאחר שנתיים של קורונה בפרט.

ראש המועצה: "הנחיתי את אגפי החינוך והכספים במועצה להכין תוכנית להוזלת מחירי הגנים ובתי הספר של החופש הגדול, שיתקיימו בחופשת הקיץ, בתאריכים 3-21.7. ואכן, אחרי עבודת מטה מאומצת, אבקש לעדכן כי המועצה תסבסד השנה את הגנים ואת בתי הספר של החופש הגדול בסכום של כ-900,000 שקלים".

במסגרת התוכנית להוזלת העלויות, יעמדו מחירי הגנים ובתי הספר של החופש הגדול לילדי גני הילדים וכיתות א'-ג', (בתאריכים הנ"ל) על הסכומים הבאים:

7:30-13:00, יום קצר: 275 שקלים לאחר סבסוד המועצה (המחיר הקודם: 400 שקלים).

13:00-16:30, צהרון: 450 שקלים לאחר סבסוד המועצה (המחיר הקודם: 590 שקלים).

בבתי הספר תתחיל הפעילות מהשעה 8:00.

העלות ליום מלא תעמוד על סך של 725 שקלים בלבד.

עוד הוסיף ראש המועצה, כי "משפחות שכבר נרשמו ושילמו, יקבלו תוך 21 יום זיכוי בכרטיס האשראי. כמו כן, הוחלט להקל על משפחות שלהן יותר מילד אחד במסגרות הקיץ של המועצה ולכן על ילד שני תהיה הנחה בשיעור של 30 אחוז. על ילד שלישי ואילך תהיה הנחה של 50 אחוז עבור כל ילד מהילד השלישי ואילך (כולל הילד השלישי). ההנחה (באמצעות זיכוי) עבור הילד השני ואילך תינתן בסוף חודש יוני, לאחר תקופת הרישום. כלל הנרשמים יקבלו מסרון ובו קישור להזנת פרטים אישיים לצורך בקשת החזר עבור תשלום בגין רישום הילד השני ואילך". בסוף דבריו ציין ראש המועצה, כי פליטים מאוקראינה שנמלטו מתופת המלחמה ומתארחים במבשרת ציון, ישתתפו ללא עלות בקייטנות החופש הגדול במועצה.