מוטל שירים תיאטרלי

צילום אילוסטרציה (יח"צ)
תיאטרון 'קליפה' גאה להציג בבכורה: מופע רוקנרול תיאטרלי עם ניחוחות של פעם בסטייל של מחר

לכבוד יום הולדתה הארבעים וחמש, פותחת קרנית, מלכת הז'אנר האחת והיחידה, לראשונה בישראל, את המוטל לקהל הרחב ומזמינה אתכם להתארח במופע שבו היא משתחררת מכל מה שגם אתם כלואים בו לפעמים.

המופע עולה במסגרת פרוייקט 'עבודות כפיים' של תיאטרון 'קליפה'. פרויקט זה מפרק את המשא הרעיוני של קבוצת 'קליפה' לפרטים ומאפשר להתמקד בסגנון הייחודי של כל יוצר בה. וכך, פעם בכמה שנים טובות, זוכה 'קליפה' לפרץ של יצירתיות ושלל בכורות. שבע עבודות אינטימיות, שונות זו מזו, שמסרבות להתלכד תחת ז׳אנר פרפורמטיבי או זמן מיוחד בשנה וגם לא תחת קורת גג אחת. הן פולשות גם למתחם הציבורי ולחללים לא שגרתיים ומתפשטות מחוץ ל'קליפה' ואפילו מחוץ לתל אביב. העבודות תנועתיות, מוסיקליות, תלויות מקום, מיצביות, משתפות קהל, למבוגרים בלבד, לילדים קטנים, עבודות שעבדו עליהן הרבה, להרבה עיניים. כפיים.

טקסט, לחן וביצוע: קרנית. עיבודים, הפקה מוסיקלית ונגנית אורחת (בס): רונית שחר. ליווי אומנותי, תנועה ועיצוב תלבושות: עידית הרמן. גיטרה ולופר: אלעד שודלר. קלידים: יפתח לוי.

סאונד ותאורה: אפיק פלג – ז'אן ז'אק. פיסול שיער: חן נח. שירים נוספים: מירי בן שמחון ואיילת נאור.

מופע הבכורה יתקיים ביום שלישי (22.2). מופעים נוספים יתקיימו בימים שלישי-רביעי, 15-16.3. פתיחת דלתות: 20:30. תחילת מופע: 21:00 (או יותר).

כתובת המוטל: שונצינו 17, תל אביב.

מחיר כרטיס: 90 שקלים.

לינק לרכישת כרטיסים: www.clipa.co.il/show/motel-shirim-teatrali.