מועדון כושר חדש במבשרת

הדמיה: באדיבות ניו פיטנס
הדמיה: באדיבות ניו פיטנס
מועדון הכושר הגדול ביותר באזור ירושלים ייפתח במתחם העסקים החדש בבניין ע' אהרון * המועדון של רשת 'ניו פיטנס' ישתרע על שטח של 1,500 מ"ר בשתי קומות ויכלול גם מתחם כושר סגור לנשים בלבד

לאחר שנים של ציפייה, נראה שסוף סוף זה קורה. רשת 'ניו פיטנס' תפתח בקרוב את מועדון הכושר הגדול מסוגו באזור ירושלים ברחוב הצור (צמוד לשכונת 'המגרסה').

יצרנו קשר עם גורמים מהרשת כדי לברר פרטים על המועדון החדש.

מתי ייפתח המועדון?

"השיפוץ של המקום בעיצומו והמועדון צפוי להיפתח בחודש פברואר 2024. כל המכשירים כבר כאן באחסון ומחכים להתקנה. סך של 60 טון מכשירי כושר יותקנו במקום. כמעט פי שניים יותר ציוד ממועדוני כושר אחרים באזור ירושלים".

מה תהיה עלות המנוי?

"המנוי אצלנו פשוט מאוד. תשלום חודשי קבוע במחיר משתלם של 189 שקלים וללא שום התחייבות. המנוי מאפשר כניסה לכלל מתחמי המועדון, כולל כניסת נשים למתחם NEW LADY".

מה מיוחד במועדון שלכם?

"'ניו פיטנס' שמה לה כדגל להוות פתרון של מקסימום כושר במקסימום שטח. בנוסף למתחם המעורב שיכלול אזורי אירובי, כוח, אימון חופשי ועוד, יוקם גם מתחם סגור לנשים בלבד שיכלול את כלל מכשירי הכושר. המתחם לנשים יאפשר לנשים להתאמן בסביבה נוחה ובטוחה ללא התפשרות על איכות ועל מגוון המכשירים. המועדון נהנה מתקרה גבוהה ויעוצב בסגנון Open Space, כך שיודגש השטח והמרחב. בנוסף, כל מתקני האירובי יוצבו על גלריה פתוחה ענקית בגודל 400 מ"ר, שתשקיף על המועדון מלמעלה ותתרום לחוויית האימון".


האם המועדון יהיה פתוח בשבת?

"מבשרת היא מופת של דו קיום בין דתיים, מסורתיים וחילונים. כרשת ישראלית שכלל בעליה ישראלים ששירתו שנים רבות בצה"ל בתפקידי לחימה שונים בסדיר ומילואים, אנו שואפים להדגיש את הערכים היהודיים והישראליים של המקום בצורה מכבדת ומאוזנת. המועדון יעבוד בימים ראשון-חמישי במתכונת מלאה משעות הבוקר המוקדמות ועד הלילה. בימי שישי המועדון ייסגר כשעה לפני כניסת השבת. בימי שבת דאגנו למערכת אוטומטית שתפעיל את האורות והמיזוג, כך שהמקום יוכל לפעול במתכונת מצומצמת ולספק שירות לכל מי שירצה בכך החל מהשעה 10 בבוקר. כמו כן, לא יהיה בשבת צוות קבלה במקום ולא תתבצע מכירה של מנויים. אנו מאמינים שזה האיזון הנכון בין שמירה על הערכים של המקום ובמקביל נותן פתרון לציבור החילוני שמשווע למקומות בילוי בסופי שבוע".

משהו נוסף שחשוב לנו לדעת?

"אנו פותחים בימים אלה את מבצע טרום הפתיחה שלנו. 500 הנרשמים הראשונים ייהנו מחודש ראשון מתנה ברכישת מנוי רגיל ללא התחייבות. ניתן ליצור אתנו קשר בטלפון *9024 או באתר www.newfitness.co.il".