מחדשים את הבגדים

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל
מכשיר קומפקטי ואלחוטי הייעודי להסרת כדוריות בד, סיבים ומוך

מותג כלי החשמל האמריקאי האיכותי לבית BLACK & DECKER, מאריך את חיי הבגדים, הבדים ופרטי ריהוט מרופדים שונים, מחדשם תוך דקות ספורות ומשפר את נראותם פלאים, על ידי מכשיר קומפקטי ואלחוטי הייעודי להסרת כדוריות בד, סיבים ומוך.

מי לא מכיר את התופעה המעצבנת של כדוריות הבד המופיעות פתע על גבי בגדים ופריטים שונים העשויים בדים, הגורמות להן להיראות ישנים ומרופטים? התופעה שכיחה במיוחד על גבי סוודרים ופוטרים חורפיים ונוצרת בדרך כלל מכביסות מרובות, מחיכוך של הבד בעצמו או עם בדים האחרים.

אם בעבר היינו הופכים את הבגדים הללו לפיג'מות ביתיות במקרה הטוב או זורקים אותם לפח במקרה הרע, הרי שכיום ניתן לנקותם תוך דקות ספורות, ללא מאמץ ולחסוך כסף רב!

מסיר המוך וסיבי הבד מבית המותג מיועד בכדי להסיר את אותן הכדוריות ולהקנות לבד מראה חדש. הסרת הסיבים המיותרים נעשית בעוצמה וביעילות הודות ללהבים עמידים במיוחד בקוטר 50 מ"מ המסתובבים בקצב של 6500 סיבובים לדקה. שאריות הבד נאגרות במיכל בנפח 43 מ"ל שניתן להסרה ולשטיפה בקלות.

המכשיר אלחוטי לחלוטין, נטען באמצעות כבל USB ומאפשר שימוש נוח של עד 90 דקות ללא הפרעה. כמו כן, בעל עיצוב ארגונומי, קל משקל וקומפקטי, מה שמאפשר לארוז אותו בקלות בעת נסיעה. עוד כלולה במארז מברשת ניקוי להסרת סיבי מוך קשים מהלהב. מתאים למרבית סוגי הבדים.

המחיר: 249 שקלים.

ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים ואצל היבואן סיריוס אלקטרוניקה www.Sel.co.il