מחוברים לשטח

על מפגש שהתקיים במועצה האזורית מטה יהודה בין בעלי תפקידים במועצה ובין נציגי היישובים

השבוע נערך במועצה מפגש ראשון של קבוצת עבודה משותפת לבעלי תפקידים במועצה עם נציגי יישובים וחברי ועדים במטרה ליעל ולקדם תהליכי פיתוח ביישובים. המועצה רואה לנגד עיניה את טובת התושבים ורוצה לקדם עבורם את איכות מתן השירותים ואת פיתוח התשתיות יחד עם הנהגות היישובים.

המועצה מקדמת תוכנית עבודה מול היישובים על מנת להנגיש את תהליך העבודה תוך שימוש בכספי פיתוח היישובים ולהפוך אותו ליעיל יותר, מקצועי ומהיר. המטרה העיקרית היא לדעת לקחת את התקציב עבור פיתוח היישובים ושדרוגם ובשיתוף הניסיון של הנהגות היישובים להשפיע על המועצה במימוש הכספים לטובת עבודות הפיתוח ולמען איכות החיים של התושבים. במהלך המפגש, הוצגו תחומי האחריות וממשקי העבודה של אגף בינוי ופיתוח מול היישובים. בהמשך, נערך דיון פתוח ומענה על שאלות.

את המפגש הראשון הובילה מחלקת היישובים במועצה בניהולה של שרון כ"ץ, שבירכה את המשתתפים הרבים שהגיעו ואמרה: "התוכנית היא חלק מסדרת מפגשים שהמועצה מקדמת יחד עם הנהגות היישובים במטרה לעודד שיתוף, שקיפות והפיכת החלום למציאות".

ראש המועצה ניב ויזל ברך על המפגש ואמר: "יש משמעות רבה לכל תהליך הייעול והלמידה ומעל לכל אני רואה את החשיבות בקידום איכות השירות עבור התושבים ובחיבור המועצה לדברים שקורים בשטח. בנוסף למפגשים ולסיורים שהמועצה מקיימת כל העת עם הנהגות הישובים בכל יישובי המועצה לאורך השנה, רואה המועצה חשיבות רבה לקדם מפגשים וקשר רציף וישיר עם הצרכים שעולים מהתושבים שבשטח".