מחזירים את האור

צילום: דוד וינוקור
צילום: דוד וינוקור
התזמורת הסימפונית ירושלים חוגגת את חנוכה בקונצרט מיוחד "פנטזיית האורות" לכל המשפחה

ב- 12.12.23, התזמורת הסימפונית בירושלים מעלה את הקונצרט "פנטזיית האורות" – חוויית חנוכה לקטנים ולגדולים במפגש של אור וצליל, פרי יצירתם של המנצח רוני פורת ומעצב התאורה אורי מורג, בשיתוף עם אורחים נוספים.

הקונצרט הוא חלק מסדרת קונצרטים לכל המשפחה. בתוכנית יצירות פופולאריות מגדולי המלחינים: בטהובן, ראוול, דה-פאייה ורבים אחרים כפי שלא נשמעו מעולם. לקונצרט יתלוו אומני תנועה, רקדניות ולהטוטנים שיבצעו ג'גלינג עם כדורי אורות מיוחדים.

בואו לחגוג איתנו את חג החנוכה בחוויה חד פעמית ומיוחדת במינה של מוזיקה קלאסית ומופע אורות שמתוכנן במיוחד למנגינה ומתאים לכל המשפחה מגיל 4 עד 99.

רוני פורת, המנצח והמנחה של הקונצרט: "הקונצרט מבטא דיאלוג יוצא דופן של הקשר בין עיצוב תאורה ויצירות קלאסיות אהובות ומרשימות. יחד עם אמני תנועה ואלמנטים של אור ניכנס לעולם פנטזי שיאפשר לנו לנוח ולו לשעה קלה מהמציאות של התקופה האחרונה."

עופר אמסלם, מנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים: "אנחנו מזמינים את כולם לבוא לחגוג איתנו את חג החנוכה, להפיג את החושך וליהנות מקונצרט יפיפה שכולו אורות וצלילים. בזמן המלחמה התזמורת הסימפונית ירושלים עשתה קונצרטים ללא תשלום ואנחנו מעודדים חזרה לשגרת תרבות שטובה לנפש".