מיני בורקס 100% טבעוני

על סדרת הבורקסים הטבעונים החדשה של 'משומשו', שמתאימה גם לרגישים ללקטוז ולמוצרי חלב וכן לשומרי הכשרות כמוצר שאינו נופל באיכותו מהמוצרים החלביים המקבילים

חברת 'משומשו', יצרנית הגבינות הטבעוניות ותחליפי החלב מקיבוץ גן-שמואל, משיקה סדרה חדשה של מוצרי מאפה טבעוניים שטרם נראו על המדפים בישראל – סדרת המיני בורקס שכוללת שלושה סוגים של בורקסים טבעוניים: מאפה בצק פילאס במילוי פטה טבעונית, מאפה פילאס טבעוני במילוי בסגנון פיצה ומאפה פילאס טבעוני במילוי בטעם בשר.

כל המאפים עשויים מבצק פילאס פריך להכנה מהירה, קלה ונוחה. הם מיועדים, מלבד לקהל הטבעוניים, גם לרגישים ללקטוז ולמוצרי חלב ולשומרי הכשרות, כמוצר שאינו נופל באיכותו מהמוצרים החלביים המקבילים.

סדרת המיני בורקס הטבעוני מצטרפת לממרח בטעם חמאה על בסיס שמן קוקוס מסדרת הממרחים הטבעונית בסגנון גבינות שמנת של 'משומשו', שכוללת ממרח בטעם טבעי, ממרח עם זיתים וממרח עם שום שמיר על בסיס רכיבי קוקוס, עם 9 אחוזי שומן בלבד, ובנוסף ממרח בסגנון קלאסי עם 25 אחוז שומן.

לאחרונה, השיקה החברה לאבנה טבעונית על בסיס רכיבי קוקוס וגבינה העשויה מרכיבים צמחיים בלבד, 100 אחוז טבעוני, מכילה סידן וסיבים תזונתיים, אינה מכילה לקטוז, כולסטרול, ללא סויה, ללא שומן טרנס וללא חומרים משמרים. בנוסף, משווקת 'משומשו' גבינות צהובות טבעוניות, מגורדת לפיצה ולאפייה, מלוחה, מלוחה עם עשבי תיבול, פרמז'ן טבעוני ועוד.

סדרת המוצרים החדשה כוללת שלושה סוגים מאפים:

מאפה בצק פילאס במילוי פטה טבעונית: פתרון מושלם לכל הטבעוניים ולאלה שמתגעגעים לבורקס גבינה. נמאס מבורקס תפוח אדמה? שדרוג מעולה כמאפה פרווה. 

מאפה פילאס טבעוני במילוי בסגנון פיצה: שילוב מופלא של שני המאכלים הכי אהובים – בורקס ופיצה. איך לא חשבו על זה קודם?

מאפה פילאס טבעוני במילוי בטעם בשר: בשילוב עם המסעדה הטבעונית 'הענק הירוק', פותח מאפה טבעוני שנותן מענה טעים ומזין כמנה ראשונה וכמנה עיקרית לא רק לטבעוניים ולצמחוניים. בורקס ה'בשר' מכיל חלבון, קראנצ'י מבחוץ, עסיסי ומתובל מבפנים.

אייל אדוט, מנכ"ל משותף של חברת 'משומשו': "סדרת המאפים הטבעוניים החדשה היא חלק ממדיניות החברה להרחיב את מגוון מוצרי 'משומשו' לתחומים נוספים כיצרן מוביל בשוק המזון הטבעוני. המוצרים הטבעוניים הופכים להיות יותר ויותר נגישים לקהל הרחב ותופסים שטחי מדף גדולים יותר גם ברשתות השיווק הגדולות והמוכרות".

חברת 'משומשו' שוכנת בקיבוץ גן-שמואל ועוסקת בייצור חמאה טבעונית, גבינות קשות, גבינות שמנת טבעוניות וכן תחליפי בשר על בסיס חלבון אפונה. המוצרים אינם כוללים חומרים משמרים ואינם מכילים סויה, גלוטן, לקטוז או כל אלרגן אחר.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-27 שקלים לאריזת 600 גרם.

ניתן להשיג ברשתות השיווק הנבחרות ובבתי הטבע.