מיצג '06:29'

צילום: עומרי סילבר
צילום: עומרי סילבר
על מיצג זיכרון של מפיקי 'נובה' בביתן 'אקספו' בתל אביב'

בעקבות פניות רבות למפיקי ה'נובה', הוחלט להאריך את משך המיצג לציבור ה-13.1. המיצג ושמו '06:29', מחבר בין התקווה והעתיד לבין מראות העבר. הוא מספר את סיפור הפסטיבל ומפגיש את המשפחות, את הקהילה ואת הציבור הרחב עם המציאות שאיתה התמודדו חברי וחברות קהילת ה'נובה'.

המיצג משחזר את רחבת המסיבה והובא אליו הציוד המקורי שהיה בפסטיבל ה'נובה' ברעים והוא יוצג לציבור: הצילייה, מערכת ההגברה, הבמות שהותקפו, מבני השירותים המחוררים, המכוניות, הציוד שנאסף בשטח ועוד.

מאז פתיחת המיצג ב-7.12, ביקרו בו מעל 40,000 איש ואישה. את המיצג חנכו נשיא המדינה ורעייתו ובו צפו שרים, מנכ"לים של משרדי משמלה, מאות כתבים מהארץ ומהעולם, דיפלומטים, שגרירים, ראשי ערים, חברי וחברות כנסת, מנהיגים עסקיים בולטים וכן משפיענים ומשפיעניות מהארץ ומהעולם.

עומרי כוכבי,  ממייסדי ה'נובה': "הקמנו מקום שיהיה עבור המשפחות ויראה להן את הרגעים האחרונים של יקיריהן שתיעדנו. אנו מודים לכולם על ההתגייסות ומבקשים מהמדינה להכיר בנו כשבט 'נובה'".

עומרי סאסי, ממייסדי ה'נובה': "מתוך אחריות לקהילה, פעלנו להנצחת הקהילה שלנו ולשיקומה מהיום הראשון. את השיקום אנו עושים ב'כוכב הים' יחד עם מטפלי 'כפר איזון' ואת ההנצחה אנחנו עושים כאן ומבקשים מכל העולם לבוא ולראות״.

מטרות המיזם הן גיוס תרומות להנצחת נרצחי ה'נובה', המשך התמיכה בהחזרת החטופים ואיתור הנעדרים, טיפול בקהילת ה'נובה שנפגעה בגוף ובנפש ומשפחות הקהילה וכן הסברה בארץ ובעולם.

לתרומות לנובה:

www.giveback.co.il/project/75961

לינק להזמנת כרטיסים. כל ההכנסות הן להמשך שיקום חברי הקהילה ולריפויים:

www.eventer.co.il/calendar/nova0629

שעות פתיחה: ראשון-חמישי – 11:00-21:00, שישי – 9:00-15:00, שבת – 10:00-21:00.

מחיר כניסה: 50-99 שקלים. הכניסה לבני 10 ומעלה.