'מלאכת החיים'

צילום: רדי רובינשטיין
צילום: רדי רובינשטיין
ההצגה של חנוך לוין מגיעה לתיאטרון ירושלים – שתי הצגות ב- 5 בפברואר  

ההצגה המרתקת, המרגשת והשנונה "מלאכת החיים" מאת חנוך לוין בביצוע תיאטרון הבימה מגיעה לתיאטרון ירושלים. ההצגה היא בבימויו המשובח של משה קפטן ובהשתתפות מיקי קם, יגאל נאור ודב רייזר.

ההצגה "מלאכת החיים תוצג בתיאטרון ירושלים ביום שני, 5 בפברואר בשעה 18:00 והצגה נוספת בשעה 20:30. משך ההצגה שעה ועשרים דקות ללא הפסקה. 

ביום בהיר אחד, או בלילה בהיר שכזה, מחליט יונה פופוך שחיי הנישואין שלו עם לביבה לאחר שלושה עשורים הם כבר "לא". הוא יוצא למצוא חיים אחרים, ואולי אהבה חדשה. כך מתחיל מחזהו המבריק של גדול מחזאי ישראל, חנוך לוין. ההצגה היא מעין אגדה לילית מצחיקה ומרגשת, על האפשרות להגשים את החלום המקנן בכולנו: להתחיל בחיים חדשים גם בגיל לא כל כך חדש.

זוהי הצגה על החיים עצמם, על הכיעור והיופי שבהם. שיר קינה על חיי הנישואים והחיים בכלל עם =F9ני כוכבי תיאטרון – מיקי קם ויגאל נאור – המרשימים במשחקם.  זהו מחזה מריר משהו אך מותיר בצופה תקווה. בכל מקרה אסור להחמיץ אף הצגה של גדול המחזאים הישראלי, חנוך לוין.

תיאטרון ירושלים עם הסיסמא "מעירים יחד את רוח התרבות" מגיש לנו במהלך חודש פברואר רפרטואר עשיר של הצגות ביניהן ההצגות מלאכת החיים (תיאטרון הבימה), הנהג של מיס דייזי (התיאטרון העברי), פוטוגרף 51 (התיאטרון הקאמרי), צניחה חופשית (תיאטרון חיפה), ערב שקופיות (מאת יפתח קליין ובבימויו) ועוד. נסו ותיהנו.

לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיסים:

https://www.jerusalem-theatre.co.il/%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D/3210/%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%9B%D7%AA_%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D