"מלכות"

סינגל חדש מאת שרון רוטר

שרון רוטר, שחזרה בתשובה והניחה את המוזיקה על אש קטנה, חוזרת לפעילות מוזיקלית עם פרויקט ראשון ומיוחד. שרון חברה למילותיה של מנורה חזני, יוצרת קולנוע דוקומנטרי, שנעקרה מביתה ביישוב חומש בהתנתקות (2005).

שרון הלחינה את השיר ומבצעת אותו כמחווה לכל הנשים שנאלצו לוותר על ביתן ולעקור ממקומן בעל כורחן. ההפקה המוזיקלית של היוצרת המסקרנת הדר מעוז, מתובלת בנגיעות של גיטרה עם קריצה לסגנון הרוק האופייני לשרון. הקליפ בבימויה של מנורה חזני מבטא את כאב התלישות באובדן הבית ואת הקושי להתגבר על הטראומה הקשה של העקירה.

שרון רוטר, זמרת יוצרת ואשת תקשורת, החלה את דרכה המוזיקלית עם ברי סחרוף ושרה עם אסף אמדורסקי, רמי פורטיס, עובדיה חממה, אריק סיני, אביב גפן ועוד. 

הלהיט ״ארוץ אליך״ מאלבומה הראשון, נשמע עד היום בתחנות הרדיו וכן שיריה מסרטים ומסדרות ('קלרה הקדושה', 'אהבה קולומביאנית' ו'הילדים מגבעת נפוליאון').

מנורה חזני היא במאית ויוצרת סרטים דוקומנטריים. בסרטים שלה היא מביאה זווית ייחודית ואישית על חייה בהתיישבות בשומרון ובכך יוצרת גשר מההתנחלויות אל החברה הישראלית.

קרדיטים לשיר: מילים: מנורה חזני. ביצוע ולחן: שרון רוטר. הפקה מוזיקלית, עיבוד נגינה, תכנותים וקולות: הדר מעוז. הוקלט ובושל על ידי הדר מעוז באולפנה. מאסטרינג: רגב עזריה.

קרדיטים לקליפ: הפקה ובימוי: מנורה חזני. צילום: יונתן שחוח. הפקה בפועל: מוריה. ע.הפקה: אורי ממן. הלבשה: אליס זימן-לקט. תאורה: שירה ביליג. עריכה: הלל קליין. איפור: עדי מן. משחק: אפרת בזר. ניצבים: הלל קליין, עילאי פרידמן, מלכות חזני ואור אמונה חזני. תודות: יצחק לרנר, מכולת שבי שומרון, חוגלה זימן, מרים סמוטריץ' ויהודה חזני. ארכיון: מתוך הסרט 'התנערי'. בימוי: מנורה חזני. הפקה: משה אלפי.

קרדטים קאבר: עיצוב סינגל: שירית כהן. צילום עטיפה: שירה ביליג .קרדיטים סטילס: שירה ביליג.

הסינגל יצא בתמיכת מפעל הפיס ובשיתוף מרכז קטיף.

'מלכות' זמין בכל הפלטפורמות – https://nanadisc.lnk.to/Malchut