ממלכה למלכה

המלכה בודיסאה משיקה בשמים מלכותיים לכבוד חגיגות ה-70 של המלכה אליזבת השנייה

המלכה בודיסאה המיתולוגית בוודאי הייתה שמחה אם הייתה יודעת שהיא חלק בלתי נפרד מהתרבות הבריטית. לכבוד יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה, שיציין 70 שנה למלכותה וייחגג במהלך חודש יוני, מותג הבשמים היוקרתי, Boadicea the Victorious, מציג מהדורה חגיגית ומיוחדת של שלושת בשמי המלוכה – "Your Majesty", ""Monarchy ו- "Jubilee"

לרגל חגיגות יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה, "Boadicea" יוצאת בהשקה מחודשת של שלושת סימני ההיכר של בית המלוכה כשהראשון שבהם הוא ה-Jubilee (יובל). הבושם מציע ניחוחות חדשים, ביניהם גוונים אנרגטיים של אננס, זעפרן, קינמון והל. תווי האמצע הם פרחי גרדניה, יסמין סמבק, ורד מדמשק ועלי סיגלית כשתווי הבסיס הם אוד, ענבר קריסטלי, אלגום, תמציות עץ ומושק. הבושם מגיע בבקבוק זהב יוקרתי שעוצב בעבודת ידי אחד מהאמנים הטובים ביותר בבריטניה (מחיר: 1,215 ש"ח)

הבושם השני,  Your Majesty(הוד מלכותה), כשמו כן הוא, מגיע בבקבוק מעוצב בצבעי ירוק וזהב אופנתיים. הבושם מביא איתו אווירה מסורתית ותחושת מורשת עם ניחוח תפוז ברגמוט, אשכולית, גרגירי יער וג'ינג'ר. תווי האמצע  של הבושם הם רוזמרין ופלפל סצ'ואן ואילו תווי הבסיס הם מושק, אלגום, אזוב אלון וענבר (מחיר 2,680 שח )

המרכיבים של הבושם השלישי והאחרון, Monarchy (מונרכיה), יוצרים יחדיו ניחוח פירותי ופרחוני עם תווי אמצע של הל, פלפל ורוד, קינמון, ורד, יסמין, פרחי פריזיה ושושנת העמקים, כשבין תווי הבסיס ניתן למצוא עור, פצ'ולי, פולי טונקה, וניל, קטורת ואליבנום שמעניקים לבושם חמימות ועומק. הבושם מגיע בבקבוק בצבע כסף שמשדר קרירות ויוקרתיות שמאופיינים עם בית המלוכה( 860 שח )

להשיג באתר "אסנס פרפיום" https://essenceboutique.co.il/

קצת על Boadicea the Victorious:

בשנת 2008 שלושת רוקחי בשמים כריסטיאן פרובנצו, ג'ון סטפן וכריסטיאן ורמורל יצרו את המותג Boadicea the Victorious או בתרגום חופשי- "בודיסאה המנצחת" שהיום נמכרת ברחבי העולם כמותג לבשמי נישה עם ניחוחות שמעוררים את תחושת הניצחון.

אחד המאפיינים שיש למותג בודיסאה הוא עבודת היד וההשקעה ביצירת בקבוק בעל מראה ייחודי. בנוסף, הניחוחות של בשמי הנישה של בודיסאה בפרט הם נטולי מגדריות ולא ממוסגרים למין ולמגדר, כלומר "יוניסקס".