ממלכת השלג בגן הבוטני

צילום: תום עמית
צילום: תום עמית
קבלו את האירוע הצונן של הקיץ, שיתקיים בגן הבוטני גבעת רם בירושלים

הימים החמים בפתח ובגן הבוטני גבעת רם בירושלים מתכונננים לקיץ קררר וצונן במיוחד. במהלך החודשים יולי ואוגוסט מזמין הגן את הקהל הרחב, משפחות, ילדים ומבוגרים להגיע לממלכת שלג אמיתית, להצטנן ולפגוש את גיבורי סרטי הקרח המוכרים והאהובים בשלל הרפתקאות קרירות ואפילו קפואות משולבות בקרח ובשלג אמתי.

בין התאריכים 25.7-31.8, תיפתח ממלכת השלג המרהיבה בגן הבוטני לטובת המבקרים, הילדים והמבוגרים, שיוכלו ליהנות ממפגש ייחודי עם דמויות ידועות ומפעילויות קרח משעשעות משולבות באתגרים קרירים במיוחד. כמו כן, יתהדר הגן היפה ביותר בארץ בתפאורה מדהימה ובתאורה קסומה.

בממלכת השלג, יפגשו הילדים את 'אולאף איש השלג' בבקתת השלג. כמו כן, יוכלו הילדים לשוטט במבוך הלבן כמו ב'עידן הקרח', יחפשו את 'ביג פוט', ידוגו דגים בקרח עם בת הים ויצטלמו עם בני המשפחה כמשפחה קדמונית מתקופת הקרח. האמיצים במיוחד יוכלו להתנסות בהרכבת פאזל מיוחד תחת הקרח הקפוא, יחצבו 'יהלומים' מתוך גושי קרח ענקיים ,יצפו בסרט אודות שלג והתחממות כדור הארץ בכיכובם של אודי ואביעד ואף יוכלו לבקר במתחם מדהים ובו שלג אמיתי שיירד וייערם על הקרקע בשיא הקיץ.

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם הוא פנינה של טבע בלב ירושלים. הגן פועל כמרכז חינוכי ומחקרי ומכיל אוסף מגוון של צמחים מכל העולם בתצוגה גיאוגרפית. הגן הוא מוקד לבילוי, לתיירות ולאירועי תרבות כמו גם מרכז לחינוך, הדרכה ומחקר. זהו הגן הבוטני הגדול בישראל. שטחו משתרע על פני 120 דונם ובו אוסף הצמחים החיים הגדול ביותר בישראל ובמזרח התיכון. בגן גדלים יותר מ-6,600 מינים וזנים של צמחים שונים מהעולם, המוצגים בשש חלקות גיאוגרפיות (אפריקה הדרומית, אירופה, אמריקה הצפונית, אוסטרליה, דרום-מערב ומרכז אסיה והים התיכון). חלקות הגן מדמות את נופי הצומח של כל אזור ומציגות מופעי שלכת ופריחה מרהיבים לאורך כל השנה.

שעות הפעילות: ראשון-חמישי ומוצ"ש בין השעות 17:00-21:30.

עלות: כרטיס רגיל מגיל שנתיים ומעלה – 89 שקלים. מבצעים בכל חברות האשראי של 1+ 1. כרטיסים מוזלים בוועדים השונים ובמועדוני כוחות הביטחון.

לפרטים והזמנת כרטיסים: 'בימות' 6226*, www.bimot.co.il.

לפרטים נוספים: הגן הבוטני האוניברסיטאי בטלפון 02-6794012 באתר הגן ובעמוד הפייסבוק.