ממרח לימון

צילום: יעל האן
צילום: יעל האן
יצרנית הסלטים 'משני' משיקה סלט פרמיום חדש

הרכיב שאף סנדוויץ' טוניסאי לא יהיה שלם בלעדיו. הוא יהפוך כל כריך, כל קדירת דגים או בשר לבישול גורמה. ממרח הלימון של חברת 'משני' נחשב במשך שנים לסוד כמוס בתעשיית המזון. אין מסעדה או דוכן המוכרים סנדוויץ' טוניסאי שלא מכירים אותו. הטעם הביתי והמיוחד שלו קנו לו קהל מעריצים נאמן. כעת לראשונה, משיקה חברת 'משני' את ממרח הלימון כסלט פרמיום.

ממרח הלימון של 'משני' עשוי מלימונים טריים ועל פי מתכון של החברה, הנשמר בקפידה לאורך השנים. הממרח בעל טעם נפלא עשיר ונוסטלגי של לימון, מתאים לשימוש בכריכים, במיוחד בסנדוויץ' טוניסאי, ויעשיר כל תבשיל דגים, בשר ועוף וירקות. ממרח הלימון מצטרף לליין סלטי 'משני', הכולל מבחר ענק של סלטים ביתיים באיכות פרמיום ובהם חומוס משני, טחינה ירוקה, מטבוחה חריפה, פטריות חמות, סלט ביצים, זיתים מרוקאיים ועוד.

דני כדורי, מנכ"ל חברת 'משני': "ממרח הלימון נמצא בשימוש שלנו לאורך שנים ארוכות והוא רכיב חשוב בחלק מהמתכונים הבלעדיים של 'משני' מבית אבא. לאור הביקוש, שהגיע בעיקר ממסעדות ודוכני סנדוויץ' טוניסאי, החלטנו לתת לו את הבמה ולהשיק אותו כסלט נפרד בליין סלטי הפרמיום שלנו, להנאת קהל הלקוחות".

חברת 'משני' נחשבת ליצרנית סלטי פרמיום מובילה בישראל. החברה מפעילה ארבע חנויות מפעל – בראשון לציון, רחובות, מודיעין וחולון. החברה מעסיקה עובדים מכל המגזרים ומשווקת מעל ל-120 סוגי סלטים לרשתות השיווק, בתי מלון, חברות קייטרינג ומסעדות וכן מייצאת לשוק היהודי באירופה.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-12–14.90 שקלים לאריזת 300 גרם.

כשר למהדרין בהשגחת בד"ץ בית יוסף.

ניתן להשיג בחנויות המפעל של 'משני' וברשתות המזון ברחבי הארץ.