ממשיכים במסע ההצלחות

אסנת רג'ואן והמצטיינים הצעירים (צילום: יוני סאם אש ולימור שעל)
אסנת רג'ואן והמצטיינים הצעירים (צילום: יוני סאם אש ולימור שעל)
מועדון הטניס רג'ואן ממשיך להביא כבוד למבשרת והסביבה עם הישגים מרשימים בתחרות שהתקיימה בסוף השבוע האחרון

הטניס המקומי ממשיך לקצור הצלחות עם מועדון רג'ואן שממשיך להביא לנו כבוד. בשבת האחרונה התקיימה התחרות המיתולוגית 'סבב פרינס' בתל אביב. בקטגוריית מיני טניס (ילדים מגיל 6-10) נרשמה הצלחה רבה. זה המקום להזכיר כי חניכי מועדון רג'ואן מזה שנים רבות מסתערים על קטגוריה זו.

אסנת מספרת: "מניסיון של 30 שנה ויותר, אני מאמינה שבהשקעה נכונה מגיל צעיר ובהכוונה נכונה מבחינת גישה, שליטה בכדור, טכניקה, ערכים וצבירת ניסיון מגיל צעיר, ניתן לבנות שחקן לרמות הגבוהות ביותר – גם מבחינת הטניס, גם כספורטאי וכמובן כבן אדם אלוף לחיים".

אסנת שלחה לתחרות עשרות שחקנים בגילאים אלה והתוצאות נראו בשטח עם ארבעה מקומות ראשונים: במקום ראשון זכה הראל שעל בן ה 7.5 ממבשרת ציון. "הוא ילד רציני, מחויב, צנוע, עם יכולות טכניקה גבוהות, הרבה מאוד סבלנות ובעיקר ספורטאי הוגן", מספרת אסנת. במקום השני זכה תיאו סאם אש מעין חמד, עליו מספרת אסנת כי "הוא משקיע, מגיע לכל האימונים ומתמיד. זו תחרות ראשונה שהוא מגיע להישג כזה ואני שמחה בשבילו". במקום השלישי זכתה דניאל בוסידון ממבשרת ציון. "דניאל ילדה מיוחדת, שקטה, ענווה, עם יכולות טכניות מצוינות", מספרת אסנת ומוסיפה, "יש לה המון סבלנות להחזיק כדור וראינו זאת בתחרות, לשקט שלה יש הרבה כוח ועצמה ואני שמחה בשבילה". הילד הרביעי שזכה מגיע לאסנת מאשדוד, שמו עמנואל ואסנת מפרגנת: "אני שמחה שיצא עם חיוך מהתחרות".

אסנת לא שוכחת את יתר המתמודדים: "הגיעו עוד הרבה ילדים מהמועדון במוצא שהפגינו יכולות מדהימות כמו רעי רשף, אורן בץ, כרמי ליפשיץ ועוד. אני נלחמת לשלוח עוד ועוד ילדים בתחילת דרכם שקצת מוכנים ולחשוף אותם לתחרויות. חשוב לי מאוד להכין אותם בצורה בריאה ובונה וגם ללמד אותם שהכוח הגדול זה היכולת לדעת להפסיד ולהיבנות מזה. הרעיון הוא ליצור גרעין חזק מההתחלה. זה תורם לכולם וכך נבנה הילד עם מגוון רחב של רמות וסגנונות. רק מהשיטה ומהדרך הזאת מתפתחים".

עוד מציינת אסנת, כי "מה שריגש במיוחד זה שנסחפו לתחרות עוד שני ילדים ממועדון רג'ואן באבו גוש, ילד מקומי בשם מוחמד ועוד ילד מנטף, אותם מאמן רמי זליקוביץ'. הילדים האלה נחשפו לטניס רק בתחילת השנה. שמחתי לראות אותם נהנים והם הציגו יכולות יפות מאוד. המטרה היא להביא לתחרויות עוד ועוד ילדים מהמועדון באבו גוש".

בשבת התקיימה גם תחרות המשך של קטגוריית גיל 12 עם המצטיינים שעלו משלב הבתים. אסנת ציינה לטובה מספר שחקנים: הראשון הוא עמית מובשוביץ, שהגיע לשלב מתקדם מאוד. אסנת מספרת כי "הוא שיחק למופת וידוע כשחקן עם אופי מיוחד, ווינר ושקט". אסנת ציינה גם את אשד איילון, יונתן סלע ובועז פלייר, "שמשקיעים ומקדישים את מיטב זמנם לאימונים מחויבים 100 אחוז, קובעים לשחק אחד עם השני ומשחקים מבחינה טכנית והבנת משחק ממש כאלופים. הם בסך הכול שנתיים בטניס וזו גאווה לאמן אותם".