ממשיכים לגרוף פרסים

צילום: רמי זליקוביץ'
צילום: רמי זליקוביץ'
מועדון רג'ואן ממשיך לגרוף פרסים בתחרויות האזוריות * בסוף השבוע האחרון: שלוש מדליות זהב ועוד ארבעה טניסאים צעירים שעלו על הפודיום

הטניסאים הצעירים ממבשרת והסביבה המתאמנים במועדון הטניס של אסנת רג'ואן ממשיכים להביא לנו כבוד. זה קרה לאחרונה בשני טורנירים חשובים.

בטורניר המיני-טניס, שלושה מתוך ארבעת המקומות הראשונים נתפסו על ידי השחקנים של מועדון רג'ואן, כאשר בפסגתו של הפודיום עמד לא פחות מבנה של מקימת המועדון אסנת רג'ואן, עמית בן ה-7.5, שעשה היסטוריה בפעם השנייה תוך חודש. כזכור, בתחרות הקודמת זכה במקום הראשון והיה לזוכה הצעיר ביותר בהיסטוריית הסבב בקטגוריית גיל זו כשהוא מתחרה עם ילדים שגדולים ממנו בשנתיים ויותר. בשבת האחרונה זכה שוב בטורניר במקום הראשון ושיחזר את ההישג.

אל הפודיום הצטרף חברו למועדון עפר חן, שעשה דרך מדהימה עד הגמר, בו פגש את חברו עמית ונוצח. רג'ואן: "עופר הוא ספורטאי רציני מאוד והיה גמר מרתק. גם בתחרות הקודמת הוא הצליח להגיע עד לפודיום עם המקום השלישי. הפעם הוא הוכיח שבעזרת התמדה הוא יכול יותר ועשה צעד נוסף אל הגמר". את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר עשה אלון עמדי בן ה-9, שזכה לראשונה לעמוד על הפודיום כאשר כבש את המקום השלישי.

ומכאן לטורניר נוסף – שלושת-רבעי מגרש. בקטגוריה עד גיל 10 זכה אלעד וייסמן במקום הראשון זו הפעם השנייה ברציפות בטורניר. אחריו דורג במקום השני סער פגירסקי ממעלה החמישה. רג'ואן: "הטורניר התעלה לרמה גבוהה ביותר עם ילדים שמשתתפים בתחרויות ארציות".

ויש זוכה נוסף – יונתן תותי בקטגוריה עד גיל 12. רג'ואן: "הוא בסך הכול מתאמן שנתיים. יש לו טכניקה מעולה, מתמיד וחי את המגרש יום יום. הוא מלא בנחישות ובחוסן מנטלי. בדרכו לגמר הצליח לנצח שחקנים ברמה גבוהה מאוד".

גם בטורניר לטניסאים עד גיל 14 חזרו הספורטאים של מועדון רג'ואן עם הישגים כאשר עידו גזי מנווה אילן הגיע למקום השני. על הפודיום עמד גם חברו למועדון, פלג אזולאי, שכבש את המקום השלישי. אסנת מסכמת: "הגיעו ילדים מכל הארץ לטורניר, עשרות מועדונים. אווירת הטניס הייתה למופת עם ארגון מקצועי ביותר. מועדון רג'ואן שלח עשרות נציגים ואני גאה בשחקנים שלי ובמקצועיות שלהם. עם עבודה קשה מגיעות התוצאות. תודה רבה לכל ההורים".