מנורווגיה בחום ובאהבה

אורחים נכבדים מנורווגיה ביקרו במגרשי הכדורגל של מבשרת ציון ואבו גוש והתרשמו מהעשייה הספורטיבית בשילוב דו קיום

שאלה בנושא כדורגל: מה משותף לישראל, נורווגיה והרשות הפלסטינית? התשובה: הנבחרות שלהן לא תשתתפנה בנובמבר הקרוב במונדיאל הראשון שמתקיים במזרח התיכון…

בינתיים דו הקיום נשאר על הדשא במבשרת ובאבו גוש, שם התארחו השבוע אורחים מנורווגיה. מדובר בנציגים משגרירות נורווגיה בישראל ומנציגות נורווגיה ברשות הפלסטינית. במפגש נכחו מנכ"ל משרד החוץ לשעבר ד"ר אלון ליאל וחבר המועצה ד"ר שי בנימין.

האורחים מנורווגיה התרשמו מהאצטדיון החדש באבו גוש שכבר בעונה הקרובה יארח משחקי ליגה ומשם המשיכו למגרש במבשרת וקיימו פגישה עם שחקני קבוצת הבוגרים של הפועל מבשרת ציון/אבו גוש.

משגרירות נורווגיה בישראל נמסר: "אנו מודים לקבוצה על האירוח. שמחנו לראות את האצטדיון החדש והיפה באבו גוש ולפגוש את השחקנים. התרשמנו לטובה מהשחקנים ועל כך שהם רואים משמעות בלשחק בקבוצה מעורבת. אנו מודים לנציגי המועצות המקומיות של מבשרת ציון ושל אבו גוש ולד"ר אלון ליאל שחלקו עמנו את חזונם לשלום ולדו קיום באמצעות ספורט. נשמח לראות את ילדי מבשרת מגיעים אלינו לנורווגיה להשתתף בטורניר הילדים הגדול ביותר בעולם שמתקיים אצלנו".

ההתאחדות לכדורגל טרם פרסמה את לוח משחקי העונה הקרובה אך מהקבוצה נמסר כי המחזור הראשון ייערך ב-23.9. עדיין לא ידוע אם מדובר במשחק בית או במשחק חוץ. כמו כן, יתאפשר במהלך העונה לקיים משחקי בית באצטדיון החדש באבו גוש.