מסורת ה-Expo נמשכת

צילום: אלטרנטיבה 1
צילום: אלטרנטיבה 1
Expo ירושלים - תערוכת הספורט של מרתון WINNER ירושלים 2022 יוצאת לדרך ותתקיים במתחם ה'סינמה סיטי' בירושלים

כמיטב המסורת וכנהוג בכל המרתונים בעולם, תקיים עיריית ירושלים, לקראת מרתון winner ירושלים 2022 שייערך ביום שישי ה-25.3, את אירוע EXPO ירושלים – תערוכת ספורט ייחודית, שתתקיים בין התאריכים 22-24.3 (ימים שלישי-חמישי, בין השעות 15:00-21:00) במתחם ה'סינמה סיטי' בירושלים. הכניסה חופשית. את התערוכה מפיקה חברת 'ספורט אקספו'.

מרתון winner ירושלים 2022, שיתקיים בפעם ה-11, מציע שישה מקצים העוברים באתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים: מרתון מלא (42.2 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), 10 ק"מ, 5 ק"מ, מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות (800 מטר).

במסגרת EXPO ירושלים, יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות אלפי רצים ורצות המשתתפים במקצי המרתון השונים, קהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא וכן משפחות רבות שייהנו מחוויית ספורט ופנאי מיוחדת. 

מדובר במתחם ספורט ססגוני שימוקם בקומת המסחר של 'סינמה סיטי' ובו ביתנים של מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים ולגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד. בנוסף, יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וגדג'טים מיוחדים של מיטב החברות, ובראשן של חברת 'סאקוני', נותנת החסות הרשמית של המרתון, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב במיוחד.

בנוסף, יוקם בתערוכה מתחם מרצ'נדייז של מרתון winner ירושלים עם פריטי הספורט הממותגים של המרתון עם אפשרות להדפסה אישית במקום. יצוין, כי במהלך ימי התערוכה יוענקו הטבות מיוחדות למשתתפי המרתון, לבאי התערוכה ולמשפחות, באולמות הקולנוע שב'סינמה סיטי' ובמתחם הבילוי והפנאי שבקומת המסחר.

חלוקת ערכות הריצה: במסגרת EXPO ירושלים, יוקם מתחם מרווח ומיוחד לחלוקת ערכות הריצה של המשתתפים במקצים השונים של מרתון winner ירושלים. במהלך שלושת ימי התערוכה, צפויים להגיע אל המתחם אלפי הרצים והרצות על מנת לקחת את הערכות שלהם בצורה נוחה, מהירה ויעילה.

ערב הפסטה המסורתי: כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם וכן במרתון ירושלים, ייערך במסגרת התערוכה ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא (42.2 ק"מ). ביום חמישי (24.3, בשעות הערב), ייהנו המשתתפים מאירוע חגיגי של פסטיבל פסטה, טעמים ופחמימות שיסייעו להם לקראת הריצה המאתגרת המצפה להם בבוקר שלמחרת.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "לפי מיטב המסורת, גם הפעם ילווה מרתון winner ירושלים באירועים ססגוניים ומעניינים וביניהם תערוכת EXPO וערב הפסטה. המרתון הוא לא רק תחרות ריצה ומסלול שעובר בנופיה הקסומים של ירושלים, אלא גם פסטיבל ספורט ירושלמי ייחודי. אני מזמין את כל תושבי ירושלים ואת כל עם ישראל להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ספורטיבי, ססגוני ומהנה".

להרשמה ולפרטים נוספים: אתר המרתון, www.jerusalem-marathon.com.