מסיימים את החגים בשמחה

השר ד"ר נחמן שי והרב אלונה ניר קרן (צילום: עידית וגנר)
קהילת קמ"ץ קיימה במוצאי שמחת תורה 'הקפות שניות' שוויוניות במרחב הציבורי

אמש (שלישי) הסתיימו חגי תשרי ובקהילות רבות בארץ ובעולם קיימו את מנהג 'הקפות שניות'. גם בקהילת קמ"ץ התקיים אירוע הקפות שניות, חגיגה אמתית מלאה באנרגיות ובחום אנושי עם שבע הקפות כדת וכדין.

כמנהג הקהילה, 'הקפות שניות' שוויוניות נחגגות בשמחה, בשירה ובהרבה התרגשות במרחב הציבורי. החוגגים יצאו מבית הכנסת קמ"ץ למרכז המסחרי הסמוך בשדרות החושן עם ספרי התורה ובליווי נגני הכליזמרים בהובלת עליזה קרן. הרב אלונה ניר קרן העבירה את השרביט לחברת הקהילה, הרבה לאנה זילברמן-סולוביי, שניצחה על החגיגה בקריאת הברכות ובשירה.

כיבדו את המעמד חבר המועצה דובי כדורי, יו"ר התנועה ליהדות מתקדמת יאיר לוטשטיין והשר לענייני תפוצות ד"ר נחמן שי, שכתב בפייסבוק שלו על האירוע: "חג הסוכות הסתיים בצורה הכי חגיגית שיש. הערב, הקפות שניות במבשרת ציון עם חברי קמ"ץ, הקהילה ליהדות מתקדמת .כאן, עם הרב אלונה ניר קרן ועם יאיר לוטשטיין, ירון שביט ואחרים. אנחנו במשרד התפוצות עמלים בימים אלה על הקמת האגף ליהדות מתחדשת. דרכים רבות ליהדות – כולן שוות".

מקמ"ץ נמסר: "קהילת קמ"ץ מאחלת מועדים לשגרה לכל תושבי מבשרת והסביבה. וכדברי הרב אלונה ניר קרן, תמיד טוב לסיים במילות השיר של מוש בן ארי 'עוד יבוא שלום עלינו, עוד יבוא שלום עלינו, עוד יבוא שלום עלינו ועל כולם".