מסיכת פילינג טבעית וטבעונית

צילום: שי פרנקו
צילום: שי פרנקו
ליראק פריז משיק בישראל: מסיכת פילינג טבעית וטבעונית עם אצות מתוך סדרת הקלינסרים החדשה

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז משיק מסיכת פילינג חדשה לפנים , טבעית וטבעונית ( ללא מרכיבים ממקור חי) עם אצות, מתוך סדרת קלינסרים חדשה, המיועדת לניקוי עמוק של העור תוך שמירה ואיזון המערכת המיקרוביוטית עם פורמולות חדשות המעניקות לעור את כל האמצעים להגן על עצמו ולשמר את חוזקותיו הטבעיות .

  מסכת ניקוי טבעונית מהפכנית עם אצות-   מחדשת, מחליקה את העור ומטהרת,  משפרת מראה   נקבוביות, מחייה את זוהר העור ומנקה ביסודיות. 98% רכיבים ממקור טבעי, עם אצות ים. מועשרת בקומפלקס השומר ומחזק את העור, בקאולין – רכיב טבעי סופח זיהומים ושמנוניות, פותח את הנקבוביות, מרגיע גירויים  ומעניק מרקם קרמי נעים לתחושה נהדרת לאחר השימוש לכל סוגי העור וגם לעור רגיש.

מסיכת הפילינג החדשה נבדקה דרמטולוגית, שומרת על איזון חיידקים להגנת העור ותומכת במנגנונים הטבעיים, כמפתח לתוצאות מוכחות קלינית, נראות לעין לאורך זמן ולטווח ארוך. החומרים הפעילים מנקים בעדינות את העור ובד בבד שומרים על שלמות שטח הפנים שלו, מספקים מנה נדיבה ומגוונת של ויטמינים ורכיבי תזונה חיוניים בכל ניקוי ותנאים אופטימליים להתפתחות תקינה של קהילת המיקרו-אורגניזמים החיוניים לבריאותו. 

תכולה- 75 מ"ל 

מחיר: 169 שח

ניתן להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק פריז:

www.lierac.co.il , באתר:  www.bestore.co.il   ובאתר- shop.super-pharm.co.il