מסע לזכרו של יוסי קירמה ז"ל

מסע האופנועים לזכרו של לוחם היס"מ בן היישוב שנפל בקרב, יתקיים בסוף השבוע הקרוב

חמש שנים וחודש חלפו מאז נפל יוסי קירמה ז"ל, שוטר יס"מ בן היישוב, בקרב בירושלים (9.10.2016). כמיטב המסורת, בפעם החמישית, יתקיים מסע אופנועים לזכרו של יוסי ז"ל, אשר שירת ביחידת האופנועים של היס"מ.

המסע יתקיים מחר (שישי, 12.11). להלן לוח הזמנים: 07:30 – מפגש בנקודת הכינוס בהר איתן (סטף); 08:15 – תדריך בטיחות; 08:30 – יציאה למסע; 10:00 – טקס לזכרו ברחבת החנייה של 'ארנה ירושלים' (סמוך לאיצטדיון 'טדי'). הטקס יתקיים במעמד יו"ר הכנסת ותושב היישוב, ניצב (בדימ') מיקי לוי; ומפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב דורון תורג'מן.

המסע יעבור דרך הכיכר לזכרו שבקסטל, שם יונח זר. זר נוסף יונח בגלעד שמול המטה הארצי, שם החל הקרב ונרצחה לבנה מליחי ז"ל (יוסי ז"ל נפל בהמשך, בשייח' ג'ראח). משם ימשיך המסע לדרך חברון, כביש בגין ויסתיים בטקס שבמלחה כאמור.

האב, עוזי קירמה: "אני נרגש לקראת האירוע, המתקיים זו הפעם החמישית ולאחר שנת הפסקה שנכפתה עלינו עקב מגפת הקורונה. מחמם את הלב לראות את כל האנשים שבאים ומשתתפים כדי לכבד את זכרו של בני היקר, מה שנותן את התחושה כי בני לא נפל לחינם. יש לנו את הזכות לחיות כאן בגלל לוחמים כמו יוסי ובשל כל האנשים שאף פעם לא שוכחים אותו".

למידע נוסף: 053-5477143 (עוזי) ובדף הפייסבוק 'זוכרים תמיד את יוסי קירמה הי"ד'.