'מסע לעתיד מתוק' 2021

על אירוע הספורט השנתי של האגודה לסוכרת נעורים לקהילה ולכל המשפחה, שיעמוד השנה בסימן 100 שנה לגילוי האינסולין

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל מקיימת מזה למעלה מעשור את 'מסע לעתיד מתוק', אירוע ספורט לכל המשפחה במטרה להעלאת מודעות לסוכרת סוג 1 וגיוס תרומות למחקרים פורצי דרך למציאת מרפא ופעילויות האגודה לקידום זכויות ואיכות חיי הסוכרתיים.

השנה תקיים האגודה יחד עם מתנדביה את אירוע הספורט השנתי ביום שישי (7.5) במסגרתו ייערכו  פעילויות ספורט רבות, אישיות וקבוצתיות ברחבי הארץ ותקודם העלאת המודעות לסוכרת סוג 1, שמירה על אורח חיים בריא וחשיבות הפעילות הספורטיבית.

מעל 60 שגרירים עם סוכרת נעורים (סוג 1), בני משפחה, מתנדבים ותומכים יפעלו ביום זה ברחבי הארץ ויקראו לתושבים לקיים פעילות גופנית ביום משמעותי זה – בין אם באמצעות השתתפות באירועים קיימים ובין אם בצפייה בפעילות המועברת בפלטפורמות דיגיטליות: אתר האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1), דפי הפייסבוק של השגרירים, באינסטגרם ועוד.

לכל שגריר יהיה עמוד אישי לגיוס תרומות, בו תפורט הפעילות הספורטיבית ויעד התרומה האישית של כל אחד. גיוס התרומות נועד לתמיכה במחקר למציאת מרפא ושיפור איכות החיים והמשך פעילויות התמיכה והליווי בקהילת הסוכרתיים באשר היא. באירוע לוקחים חלק גם רשויות מקומיות ומרכזי ספורט מרחבי הארץ.

על האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1):

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל הוקמה כמלכ"ר בשנת 1983 על ידי הורים לילדים החולים בסוכרת נעורים. לאורך כל השנים, מקדמת האגודה את המחקר למציאת מרפא ופועלת לקידום איכות חיי הסוכרתיים סוג 1מגיל ינקות ועד הגיל השלישי, תוך חתירה לזיהוי צרכי הקהילה והבנתם ולקידום מענים לצרכים אלה. האגודה פועלת לקידום ומיצוי זכויות בארץ, תומכת ומלווה את החולים ואת בני משפחותיהם מיום האבחון ולאורך כל מעגל החיים.

פרטים על הפעילויות השונות באתר האגודה: www.jdrf.org.il.