מפנקים את הרגליים

מכשיר עיסוי רפלקסולוגי לכפות הרגליים בשיטת שיאצו עמוק, המקל על כאבים, מפיג תחושות עייפות ולחץ, משפר את זרימת הדם ומחמם את כפות הרגליים

מותג מכשירי העיסוי CARBON, המתמחה במכשירי עיסוי, ספורט ולייף סטייל, מציג מכשיר עיסוי רפלקסולוגי לכפות הרגליים בשיטת שיאצו עמוק, המקל על כאבים, מפיג תחושות עייפות ולחץ, משפר את זרימת הדם ומחמם את כפות הרגליים. מתנה מושלמת לו ולה לוולנטיין!

אין כמו מסאז' מפנק שירגיע וירפה את השרירים אחרי יום ארוך של עבודה, התרוצצות ועמידה על הרגליים. מכשיר העיסוי מבית המותג מאפשר לעשות זאת באופן עצמאי בכל זמן ובסביבה הבייתית הנעימה, ואפילו מבלי להטריח את בן או בת הזוג! על פי אמונה עתיקת יומין, לכל אחד מאיברי גופנו יש ייצוג בכף הרגל. בעקבותיה התפתחה שיטת הרפלקסולוגיה הגורסת שניתן לרפא איברים, להקל על כאבים ולשחרר את הגוף ממתחים באמצעות לחיצות באזורים שונים בכף הרגל. המכשיר המשוכלל מעניק עיסוי שיאצו בשלושה מיימדים לכפות הרגליים. הוא מדמה עיסוי אמיתי שמרגיע את כפות הרגליים הכואבות והעייפות ומטפל בכאבים נקודתיים וכרוניים, בדלקות ובכאבים נוספים הנגרמים משעות ארוכות של עמידה או הליכה. למכשיר שלוש תוכניות וחמש עוצמות עיסוי בהתאמה אישית, קלה ונוחה לשימוש והפעלה. העיסוי נעשה באמצעות רולרים, כדורי עיסוי הנעים בתנועה מעגלית וכריות אוויר בשילוב פונקציית חימום בעוצמה של עד 40 מעלות, המעצימה עוד יותר את תחושת העיסוי, שמובילה להרפיה, שלוות הגוף, רוגע ופינוק. למכשיר עיצוב חדשני ומודרני. הוא קל לניקוי, באמצעות בד שרוול נשלף ורחיץ הניתן לכיבוס. כמו כן, למכשיר טיימר בטיחות של עד 30 דקות עבודה ברצף. מתאים לבעלי מידת נעליים עד מספר 44. מחירו: 1,290 שקלים.

CARBON– להשיג אצל המשווקים המורשים וסניפי ואתר היבואן סיריוס אלקטרוניקה www.Sel.co.il