מפנק ובריא

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל
מכשיר לעיסוי והרפיית הרגליים באמצעות שילוב טכנולוגיות של לחץ אוויר וחימום אינפרא אדום, המקל על כאבים, מפיג תחושות עייפות ולחץ

מותג הלייף סטייל CARBON, המתמחה במכשירי עיסוי וספורט, מציג מכשיר לעיסוי והרפיית הרגליים באמצעות שילוב טכנולוגיות של לחץ אוויר וחימום אינפרא אדום, המקל על כאבים, מפיג תחושות עייפות ולחץ, משפר את זרימת הדם ומחמם ומפנק את הרגליים.

מה כיף יותר בימי החורף הקרים מעיסוי רגליים מרגיע, מחמם ובריא? המסאז'ר עובד באמצעות טכנולוגיה מתקדמת היוצרת לחיצות על ידי לחץ אוויר משתנה המופעל בנקודות שונות בשוקיים ובכפות הרגליים. לחץ האוויר מקל על כאבי שרירים, מטפל בעומק הרקמות ומקל במצבים של נפיחויות או בצקות.

בנוסף לכך קיימת במכשיר פונקציית חימום אינפרא אדום עם שלוש רמות לבחירה. זו מוסיפה אלמנטים טיפוליים של הרפיה, שיפור זרימת דם ושחרור של השרירים. שלט נוח לתפעול מאפשר ניווט בין שלוש תוכניות עיסוי שונות בשלוש עוצמות לבחירה.

ניתן לכוון את מידת עיטוף הרגליים של המכשיר בין קטרים של 55 עד 72 ס"מ ובכך להתאים למידת הרגל המדויקת של המשתמש ולהשפיע על עוצמת העיסוי. המכשיר עשוי מחומרים איכותיים ועמידים וכולל מנגנון בטיחות מובנה המכבה באופן אוטומטי את המכשיר לאחר 20 דקות של עבודה רצופה.

מתאים לשימוש יומיומי לאנשים שיושבים הרבה שעות במשרד, לאנשים מבוגרים וספורטאים המבקשים לשפר את זרימת הדם וגם לפינוק ורגיעה עצמית.

המחיר: 1,690 שקלים.

ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים והיבואן הבלעדי סיריוס אלקטרוניקה www.Sel.co.il