מפתחים צעירים בבית ספר 'השלום'

צילום: באדיבות בית הספר
צילום: באדיבות בית הספר
בית ספר 'השלום' השתתף בתחרות המחוזית לפיתוח משחקי מחשב. הוא זכה במקום הראשון בקטגורית כתות ד', במקום השני והשלישי בקטגורית כתות ה'-ו'. ובמקום השלישי בקטגורית חביב הקהל

בתחרות פיתוח משחקי מחשב המחוזית זכה בית ספר השלום במקום הראשון בקטגורית כתות ד, במקום השני והשלישי בקטגורית כתות ה-ו. ובמקום השלישי בקטגורית חביב הקהל.
נושא התחרות השנה היה שמירה על הסביבה והיחס לבעלי החיים. התלמידים פיתחו משחקים בסביבת התכנות סקרץ' שהיא גרסה מותאמת לילדים של ג'אווה. בבית הספר פותחו עשרות משחקים על ידי התלמידים. למעלה מחמישים תלמידים עסקו בכך לאחר שלמדו לתכנת.
לשלב הגמר העפילו 4 משחקים של בית הספר. האחד עוסק בכל ההיבטים של שמירה על הסביבה בינהם צמצום פליטת גזים מזהמים, שמירה על היערות ועוד. הגמר נערך הפעם בישוב לפיד. המשתתפים האזינו מרותקים וצפו בכלבה שאולפה לסייע לחולים והפעלו אותה בעצמם. לאחר מכן הוקרן סרט על כל המשחקים שעלו לגמר. הילדים שיחקו במשחקים של בתי הספר האחרים ובחרו במשחק חביב הקהל באפליקציה מיוחדת. אז הוכרזו הזוכים חולקו המדליות, הגביעים והפרסים.
מבית ספר 'השלום' נמסר: "כל הכבוד לתלמידים על ההשקעה וההתמודדות ולד״ר מלי נפחא רכז התקשוב על ההובלה, המקצועיות והעשיה הענפה".