מצבע חיסוני ילדים יצא לדרך

צילום: דוברות 'מכבי'
צילום: דוברות 'מכבי'
'מכבי שירותי בריאות' פתחה היום את מבצע חיסוני הילדים לגילאי 5-11 נגד נגיף הקורונה במבשרת

 
 
'מכבי שירותי בריאות' במבשרת ציון החלו לחסן ילדים בגילאי 5 עד 11, בהתאם להחלטת משרד הבריאות. מדוברות 'מכבי' נמסר כי בקרב תושבי מבשרת והסביבה נרשמה היענות מרשימה ביותר ורבים כבר זימנו חיסון לילדים
באפליקציה, באתר ובמוקד הטלפוני.
במכבי יש כ-245,000 ילדים וילדות בגילאי 5-11 שיכולים להתחסן, כאשר חיסון הילדים יתבצע בליווי אחד ההורים או מבוגר מטעמו עם חתימה על הסכמה וייפוי כוח.
על פי הנתונים, יעילות ובטיחות החיסון בילדים מתוך תוצאות המחקר של פייזר על אלפי ילדים בגילאי 5 עד 11 שנים הראה יעילות גבוהה של כ-91%, בזמן שלא הופיעו תופעות לוואי משמעותיות. יתרה מכך, החיסון אושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים: FDA, CDC, צט"מ ומשרד הבריאות הישראלי. במכבי קוראים לכל הורה שמתלבט לפנות אל רופא הילדים ולקבל מידע מהימן, כך שהבחירה תהיה מושכלת ומבוססת על נתונים ומידע אמין.
ד"ר חגי פרנקל ראש מחוז ירושלים והשפלה במכבי אמר כי, "מבצע חיסוני הילדים הינו צעד חשוב ומשמעותי במאבק הלאומי של כולנו נגד נגיף הקורונה. בשנה האחרונה הובילה מכבי את מבצע החיסונים וזכתה להערכה רבה בזכות הסטנדרטים הגבוהים שהציבה. אנחנו ערוכים במודיעין ובשאר ערי מחוז ירושלים והשפלה להעניק שירות מקצועי בפריסה רחבה ובזמינות גבוהה לכלל החברים. כרופא אני משוכנע ביעילותו של החיסון וקורא להורים להביא את ילדיהם לחיסון על מנת שנוכל כולנו לחזור לשגרת חיים בריאה".