מקדימים תרופה למכה

בעקבות המקרה של אושר דרעי ז"ל, הנחה ראש המועצה יורם שמעון את הגורמים הרלוונטיים במועצה לרכוש לאלתר מזרקי אפיפן עבור כל המסעדות ובתי הקפה ביישוב

בסוף השבוע האחרון הזדעזעה מדינת ישראל מהמקרה של אושר דרעי ז"ל בת ה-23, תושבת חצור הגלילית, אשר נפטרה לאחר שאכלה במסעדה בצפון. על פי החשד, הוגש למנוחה, אלרגית לחלב, מנת קינוח עם רכיבי חלב כאשר מבחינתה מדובר במנה שהיא פרווה שכן מדובר במסעדה בשרית.

בתחילת השבוע התייחס ראש המועצה יורם שמעון למקרה ועדכן בצעדים שנקט על מנת למנוע מקרה שכזה אצלנו חלילה. ראש המועצה הנחה את הגורמים הרלוונטיים במועצה לרכוש לאלתר מזרקי אפיפן עבור כל המסעדות ובתי הקפה ביישוב. כמו כן, הנחה ראש המועצה לבחון משפטית את האפשרות להתנות את מתן רישיון העסק לבתי קפה ומסעדות בהחזקה של מזרק אפיפן תקני באמתחתם.

לדברי יורם שמעון: "מבשרת ציון היא בין הרשויות המקומיות היחידות בישראל שכבר לפני שנתיים רכשה עבור כל גני הילדים ובתי הספר ביישוב מזרקי אפיפן. לפני שבועיים הוחלפו כל מזרקי האפיפן במוסדות החינוך במזרקים חדשים עם תוקף ל-24 חודשים. גם בתחום הדפיברילטורים מצילי החיים, מבשרת ציון הייתה פורצת דרך בשעה שרכשנו עבור כל בתי הספר ומוסדות הציבור מכשירי דפיברילטור אוטומטיים. נמשיך להיות פורצי דרך ומובילים בכל נושא מציל חיים. בשם כל תושבי מבשרת ציון אני שולח תנחומים עמוקים למשפחתה של אושר דרעי ז״ל".