מקום בצמרת

משרד הפנים קבע: המועצה האזורית מטה יהודה מובילה בדירוג גבוה במדד ההון האנושי

מדד בקרת ההון האנושי לרשויות מקומיות של משרד הפנים קבע כי המועצה האזורית מטה יהודה ממשיכה להוביל ולהצטיין. הפעם, קיבלה מטה יהודה ממשרד הפנים דירוג גבוה במדד בקרת ההון האנושי של הרשויות המקומיות בישראל.

משרד הפנים בדק את תפקודה ואת התנהלותה של המועצה על פי הקריטריונים הבאים: גיוון תעסוקתי, מועצה ללא חריגות שכר, ייצוג וקידום הולם לנשים במשרות בכירות ובכלל (ב-51 אחוז מהמשרות משמשות נשים), עמידה בתקן כוח אדם, איוש משרות על פי חוק וקיום הליכי מכרז תקינים. בכל אלה קיבלה המועצה דירוג גבוה ברמה של בקרת ההון האנושי ותפקודו.

המדד משוקלל על פי הקריטריונים שנקבעו מראש על ידי משרד הפנים והדירוג הגבוה מבטא את רמת הניהול המקצועית, טוהר המידות והעמידה המקסימלית בדרישות משרד הפנים.

ראש המועצה ניב ויזל בירך על הדירוג הגבוה: "מטה יהודה מוכיחה פעם אחר פעם עד כמה ההון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר המאפשר למועצה לתת שירות מקצועי, אמין ואיכותי לתושבים. אני מודה למנכ"לית המועצה רחלי משה ולהנהלת המועצה על עבודתם הנאמנה והמקצועית שהביאה אותנו להישג משמעותי זה. ברוח זו נמשיך לפעול למענכם תושבות ותושבים יקרים, ולהעניק לכם את השירות הטוב לצד ניהול תקין, יעיל ותוך שמירה על יציבות כלכלית".