'מקום MAKOM'

צילום: אלעד דבי
צילום: אלעד דבי
מופע מחול מאת נעה ורטהיים שעוסק במישור הקיומי ובשדה הרוחני

'מקום MAKOM' היא עבודתה של נעה ורטהיים, הכוריאוגרפית והמנהלת האומנותית של הלהקה, בשיתוף עם רנה ורטהיים קורן. בעבודה זו, עוסקת נעה ורטהיים במישור הקיומי ובשדה הרוחני ומערבת את הפנים עם החוץ. בין שני אלה מרגישה היא את ההשראה שבתנועה. שם נמצא לדבריה "החיפוש שמבקש לשוב אל המקום שמקרב אותנו אל עצמנו".

כשהיא מתבקשת להסביר את העבודה היא מפשטת: "העבודה עוסקת ב'צלם' וב'תבנית'. הצלם הוא התוכן, הרגש, הנשמה וכל המערכת הפנימית. התבנית היא הגוף, המבנה שעוטף ומחזיק את הכול. בין שני אלה נמצא הזמן – אחד האתגרים הגדולים. כולנו יודעים שבאיזשהו שלב נעצור – במוקדם או במאוחר. במקום הזה של הזמן מתעוררות שאלות שקשורות בחוויה הישרדותית – איך הוא נגמר? היכן הוא נופל? ואיתן ההבנה שעכשיו אנחנו נמצאים במרחב, במקום, בזמן ומסה של הגוף וזה כל מה שמתקיים. מבנה קסום שאנחנו נולדים אתו וצריכים לפענח אתו את שבילי החיים".

כתיבת מוזיקה ליצירה: רן בגנו. עיצוב תלבושות: ששון קדם. תאורה: דני פישוף , תפאורה: זוהר שואף. רקדנים יוצרים: מיכה איימוס, שון אולס, איתי פרי, עדן בן שימול, רות בן דוד, אילן גולובוביץ, שני ליכט ותיאו סאמזווט. ע. כוראוגרפית: רינה ורטהיים קורן. מנהלת להקה: סנדרה בראון.

מועדי המופע

חמישי, 1.2, 20:30; ושישי, 2.2., 14:00, מרכז סוזן דלל, תל אביב.

שני, 12.2, 20:30, פרדס חנה.

חמישי, 15.2, 20:30, מעלות.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: www.vertigo.org.il.