מקרר חכם

LG וברימאג משיקות בישראל: קולקציית מקררי InstaView חדשה עם דלת שהופכת שקופה בשתי נקישות

LG וברימאג משיקות בישראל את סדרת מקרריInstaView   בגימור זכוכית וצבעים חדשים – מקרר 4 דלתות הכולל דלת זכוכית, כאשר בשתי נקישות הופכת לשקופה ומאפשרת לראות את פנים המקרר מבלי לפתוח אותו, כל זה בגימור זכוכית אופנתי.

מקרר ה-InstaView היוקרתי, כולל טכנולוגיה חדשנית אשר נועדה למזער פתיחה מיותרת של המקרר וכך נמנע איבוד של 41% מהאוויר הקר של המקרר ומוצרי המזון נשמרים טריים זמן רב יותר, לצד חסכון משמעותי באנרגיה.

המקרר מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שפיתחה LG כדוגמת Hygiene Fresh, השומר על טריות המזון תוך סינון וניקוי האוויר ב-4 שלבים שונים. לנוחיות הצרכנים, המקרר מצויד בטכנולוגית ™SmartThinQ, המאפשרת לצרכן לשלוט במקרר באמצעות הטלפון החכם, גם כשהוא מחוץ לבית.

בנוסף, במקרר של LG יש מדחס לינארי, רכיב הליבה של מערכת הקירור. למדחס הלינארי מספר רב של יתרונות החל מ-10 שנות אחריות ועד לחסכון באנרגיה ושמירה על טריות בזכות הורדת תנודות הטמפ' במקרר.  מקרר InstaView  מציע לצרכן חווית משתמש נוחה ואסתטית לצד חסכון בצריכת האנרגיה ובכך הופך לידידותי לסביבה.

פיתוח מקרר InstaView החל לאחר סקרי שוק ומחקרים שבצעה חברת LG במטרה ללמוד על צרכי הלקוחות והקולקציה החדשה מציעה מקררים המגיעים בציפוי זכוכית ובצבעים עדכניים של בז' וכסף .

מחיר מומלץ לצרכן למקררי InstaView עם גימור זכוכית:

GR-729SINS – 15,000 ש"ח

GR-729BINS- 15,900  ש"ח

ניתן להשיג ברשת מטרו, טרקלין חשמל וכן ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות ואתרי הסחר המורשים.