מרתון הספינינג 'אלדן' ירושלים 2021

המרתון יתקיים בין התאריכים 9-10.6.21 באלרוב שדרות ממילא * קרוב ל-1,500 משתתפים צפויים לקחת חלק באחד מאירועי הספינינג הגדולים בישראל שייערך בלב ליבה של ירושלים מול נוף עוצר נשימה


עיריית ירושלים תקיים השבוע בין התאריכים 9-10.6.21 (ימים רביעי –חמישי) את מרתון הספינינג "אלדן" ירושלים 2021, באלרוב שדרות ממילא שבבירה. מדובר באחד מאירועי הספינינג הגדולים בישראל, המופק על ידי אגף הספורט העירוני וחברת אלטרנטיבה 1, בו צפויים לקחת חלק קרוב ל- 1,500 משתתפים אשר ידוושו באחד הלוקיישנים המרכזיים והיפים של ירושלים, מול נופה המדהים של העיר ובכלל זה מגדל דוד, חומות העיר העתיקה ומשכנות שאננים. יצוין כי, חלק גדול מהמשתתפים יישאר ללון בירושלים בימי המרתון ובעקבות כך נרשמו עשרות לינות במלונות בעיר ובראשם במלון אלדן ירושלים הנמצא סמוך לשדרות ממילא. 

מרתון הספינינג 'אלדן' ירושלים, יתפרסם על פני יומיים ויתקיים בין השעות 17:30-23:00. המרתון יכלול שישה מקצים שונים (שלושה מקצים בכל יום) בני 80 דקות כל אחד, כאשר בכל מקצה יעמדו לרשות המשתתפים כ-250 זוגות אופני ספינינג.

את המרתון שיוקרן במעגל סגור על מסכי ענק, יובילו בכירי מדריכי הספינינג בארץ בחוויה אנרגטית ויוצאת דופן במיוחד. מרתון הספינינג של ירושלים הינו חלק משלל אירועי הספורט אותם מובילה עיריית ירושלים בחודשי האביב והקיץ השנה, כחלק מקידום ועידוד לפעילות ספורטיבית מקצועית ועממית במרחב הציבורי ברחבי העיר ולכל המשפחה.

ראש העיר, משה ליאון: "אני מברך על קיום מרתון הספינינג 'אלדן' ירושלים, המהווה אירוע ספורט יוצא דופן ומוקד משיכה למשתתפים רבים מכל הארץ. עיריית ירושלים תמשיך להוביל עם אירועי ספורט מיוחדים שכמותם יש לנו רק כאן בבירה".