משבר החשמל: נפגשים ב'זום'

בעיית אספקת החשמל: ראש המועצה יורם שמעון השתתף ב'זום' עם שרת האנרגיה, בכירי חברת החשמל ועם ראשי רשויות נוספים ממחוז ירושלים

נמשכים המאמצים להסדרת החשמל ביישוב.

בהמשך למאבק שמובילים ראש המועצה יורם שמעון ומנכ"ל המועצה תמיר פרץ מול חברת החשמל והגופים הרגולטורים בתחום החשמל בישראל, התקיימה אתמול פגישת עבודה רבת משתתפים, בהובלת שרת האנרגיה הגב' קארין אלהרר, בהשתתפות: חיים ביבס יו"ר המרכז לשלטון מקומי, ראשי רשויות ממחוז ירושלים, נציגי רשות החשמל ונציגי חברת החשמל.

עם סיום המפגש דיווח ראש המועצה: "במסגרת ישיבת העבודה שיזמתי, הנחתה שרת האנרגיה את מנכ"ל חברת החשמל ובכיריה, כי חברת החשמל, תכין תכנית עבודה מקיפה לאלתר – להסדרת כלל בעיות החשמל במבשרת ציון. כמו כן, הנחתה כבוד השרה אלהרר, כי בעוד חודשיים, תתקיים ישיבת מעקב באותו הרכב משתתפים – וזאת בכדי שהשרה תוכל לעקוב באופן אישי ומקרוב, אחר ביצוע המשימה שהגדירה:
טיפול ותיקון לאלתר, של כלל מוקדי בעיות החשמל במבשרת ציון. אני מבקש להודות לשרה קארין אלהרר, לחברי חיים ביבס, לראשי הרשויות במחוז ירושלים, לרשות החשמל, לחברי דירקטוריון חברת החשמל, ולכל הגורמים הרגולטורים שהרימו את הכפפה למען תושבי מבשרת ציון. לא ארפה את ידי עד שתקלות החשמל החוזרות – יהיו נחלת העבר".

לידיעה קודמת בנושא: לחצו כאן.