משחקים באהבה

ולנטיין 2022: קולקציית משחקים זוגיים חדשה וערכות לאוהבים

בחסות הקורונה עלתה הדרישה למשחקים זוגיים בעשרות אחוזים. כאשר האפשרות לצאת לחופשה רומנטית או אפילו לערב ללא מסיכות במסעדה הוגבלו, הפיחו זוגות רבים ניצוץ בזוגיות דרך משחקים זוגיים המאפשרים ערב ביתי מיוחד ומפתיע. כעת, כאשר וולנטיין 2022 יצוין בצל גל נוסף, משיקה רשת ג'נטלמן סדרה חדשה של משחקים זוגיים וערכות מרגשות לאוהבים. בין הפריטים הבולטים: כדורי משימות לערב רומנטי, נועז או חושני, משחק זיכרון בטוויסט סקסי ערכות זוגיות ועוד   

כאשר כל חופשה זוגית בבית מלון מצריכה בדיקות, האפשרויות לטוס לחו"ל מוגבלות ואפילו ערב במסעדה מצריך תו ירוק ומסיכה – בוחרים זוגות רבים לחגוג ערבים רומנטיים דווקא בין כותלי הבית.

לקראת חג האהבה שיחול ברחבי העולם ביום שני (14 פברואר), מציגה רשת ג'נטלמן קולקציה חדשה של מתנות זוגיות מפתיעות. סדרת משחקי Sex & Fun מציעה לזוגות מגוון משימות לערב רומנטי, חושני, לוהט, סוער או נועז – אתם מחליטים איזה ערב אתם רוצים שיהיה לכם. כל ערכה כוללת שתי קופסאות מוארות – לו ולה, ובכל אחת מן הקופסאות כדוריות עם משימות שמוציאות את הזוגיות מהקופסה.

עוד בקולקציה – משחק זיכרון זוגי, אשר מחזיר לקדמת הבמה את המשחק מימי בית הספר בגרסה שונה לחלוטין עם תנוחות ומשימות סקסיות. עליכם לזהות ולזכור 3 קלפים זהים על מנת לזכות להגשים את הפנטזיה הפרועה.

בנוסף, מציעה הרשת ערכת אהבה זוגית הכוללת פעמון, כיסוי עיניים, אזיקי פרווה אדומה ומשחק זוגי – לערב בלתי נשכח.

זאת לצד מתנות שכל בן או בת זוג ישמחו לקבל: שעוני יד ממותגים, תכשיטים, פריטי עיסוי, פריטי עור מעוצבים, עטים, פריטי בישול מתקדמים לחובבי הקולינריה ועוד.

מחירים: 69-99 שח', ערכת אהבה זוגית 159 שח'

להשיג באתר וברשת ג'נטלמן. משלוחים בפריסה ארצית

לעמוד משחקי אהבה באתר ג'נטלמן: