משחק החיים

צילום: דוברות המועצה
צילום: דוברות המועצה
על טורניר כדורשת 'חזקות ומחזקות' בהשתתפות קבוצת 'מאמאנט' מטה יהודה

השבוע, התקיים טורניר כדורשת 'חזקות ומחזקות' בהשתתפות קבוצת 'מאמאנט' מטה יהודה. בתקופה בה האור מיטשטש, הוכיחה 'מאמאנט' ולא בפעם הראשונה, שהקהילה שבנינו מביאה את האור והיא הרבה יותר עוצמתית מאימון ומליגת כדורשת.

בטורניר השתתפו 12 קבוצות מכל רחבי הארץ. בין השחקניות היו אימהות שאיבדו את היקרים להן מכל, אימהות שהבנים שלהן נפצעו במהלך הלחימה ונשים שבני הזוג נמצאים במילואים.

יפעת מלמד, תושבת מטה יהודה שהבן שלה נפצע בעזה, מספרת: "ביום בו פרצה המלחמה, הוקפצו שני בניי – דניאל, חייל מילואים לצפון הארץ; ואביתר, חייל סדיר בחטיבת הנח"ל לגזרה הדרומית. עברנו חודש מתוח, רווי דאגות וחששות, אך עשינו מאמץ לשמור על שגרה בריאה – עד הטלפון שהודיע לנו על פציעתו של אביתר. הוא נמצא כרגע בשיקום ומתאושש. במהלך האשפוז הארוך, עמדו לצדי חברותיי המופלאות מקבוצת 'לביאות צור הדסה'. כאשר החל מצבו להשתפר, הייתי מסדרת את המשמרות שלי אתו, כך שביום האימון שלנו, הפסגה של השבוע מבחינתי, אוכל לשחק עם חברותיי. המשחק היה ועדיין קרן האור שלי והדבר שגורם לי לשמור על שפיותי .השם שנבחר לטורניר – 'חזקות ומחזקות' – מדויק ומסכם את המצב שבו אנו נמצאות. כמה כוחות קיבלתי מכל הליגה, ובפרט מהקבוצה שלי. זכיתי בחברות לכל החיים. היה ערב עוצמתי ומרגש, כוח של נשים שהולכות יחד בשמחה ובכאב ולא משאירות אף אחת מאחור. יחד ננצח".