מתחילים את השנה ברגל ימין

ברשת SCOOP מתחדשים עם קולקציה חדשה לילדים

עוד רגע ושנת הלימודים נפתחת, מה שמצריך מההורים לדאוג לנעל פרקטית ונכונה עבור הילדים.  שתשרת אותם למהלך כל יום הלימודים.

רשת ההנעלה SCOOP, מציגה את קולקציית הילדים לקיץ 2022, המציעה דגמים מיוחדים המתאימים ליום לימודים ארוך. הקולקציה כוללת מגוון רחב של דגמים בשלל סגנונות וצבעים, החל מסנדלים מאווררים עם רצועות סקווצ' או אבזמים, סניקרס,  נעלי ספורט , כפכפים פתוחים ועוד.

בקולקציה טרנדים המתאימים לילדים :

צבעי ניאון זרחניים: צבע הניאון בנעלי ילדים מהווים טאץ' קופצני ומעניין המתאים להופעה קיצית לביה"ס ולגן: צהוב זרחני, כסף וורוד חזק. הטרנד בא לידי ביטוי בסנדלים עם סקוצ'ים או סניקרס סגור.

צבעים מטאלים: המטאלי מאז ומתמיד היה ונשאר: כסף, זהב לעיתים בשילוב פייטים. מדובר בגוונים שיכולים לשמש  למראה עם אלמנט יותר חגיגי- אך יחד עם זאת גם יומיומי ולהרים הופעת לבוש בשיק אלגנטי.

סנדלים בעיצוב סנדלי מטיילים/ סנדלי טבע :    הדגם הנמכר ביותר שזוכה כמדי שנה לביקוש גבוה הן מצד הבנות והן מהבנים, המעוטר בסוליות מאסיביות בעיצוב שדומה לסנדלי טבע. הקולקציה מציעה את הדגמים הללו עם איורים על הסנדלים של פרחים וכוכבים לבנות, או גוונים חלקים עבור הבנים.  הופעה קזואל'ית לצד נוחות מקסימאלית המבטיחה אחיזה יציבה לרגל. הסנדלים עמידים בפני שחיקה ומתאימים במיוחד לפעילות אינטנסיבית המאפיינת ילדים.

טווח מחירים לפריט במבצע: (אחרי הנחה): החל מ 29.90 ₪

ניתן להשיג בסניפי SCOOP ברחבי הארץ