מתלבשים על האביב

מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק: קולקציית אביב קיץ 2022

מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק את קולקציית אביב קיץ 2022 לתינוקות וילדים. הקולקציה מאופיינת בצבעוניות עשירה ושמחה , דפוסי טיי דיי, דפוסי רטרו, דפוסי חיות, ג'ונגל, פסים , תותים, לימונים, עיגולים ודפוסים גדולים שחוזרים על עצמם.

בארון הבנים ניתן למצוא: חמישיות בגדי הגוף האהובים והנוחים, כל חמישייה מגיעה עם הסיפור והשילובים שלה. הקולקציה מאופיינת בדפוסים גדולים בריפיטים. ניתן לראות דובונים גדולים, נמרים ,הרבה כלי תחבורה וחמישיית טיי דיי בהשראת הים.

לעונת מעבר-  אוברולים ארוכים דקים ונעימים מודפסים ומשולבים אפליקציות. האוברולים מגיעים עם תיקתקים לאורך הגוף או עם רוכסן בעל שני  זיפרים , זיפר עליון וזיפר תחתון על מנת להקל על החלפת חיתול לתינוק בעיקר בלילות.

כמו כן,  ליין של אוברולים קצרים שמחים וצבעוניים והרבה חליפות שניים ושלושה חלקים להתאמה שמקלה על הניסיון למצוא שילובים מתאימים. החליפות יומיומיות מבדי סריג, בדים דקים ונושמים או חליפות המשלבות בדי אריג למראה חגיגי יותר, לדוגמא חליפות חגיגיות של בגד גוף אריג משובץ עם מכנס אריג סופר קול ופפיון או שלייקס למראה המושלם לשולחן ליל הסדר.

העונה, נראה מגוון מאוד רחב של אוברול ג'ינס. ארוכים וקצריםדנים כהה ועד דנים בהיר ומשופשף. לאלו נתאים בגד גוף אריג למראה חגיגי או טי שירט לבנה לתינוק הקול

ליין בגדי ים שכולל חולצות גלישה קצרות וארוכות ומכנסי גלישה תואמים. וכן-  סנדלים ונעלי אצבע להשלמת המראה.

בארון הבנות ניתן למצוא: חמישיות בגדי גוף במגוון צבעים והדפסים , החל מצבעי פסטל רכים ועדינים ועד צבעים חזקים עם דפוסים גדולים, דפוסי טיי דיי רבים, קולקציית אוברולים ארוכים עם דפוסים מגוונים: לימונים, פרחי רטרו, תוכים, גו'נגל קייצי ועיגולים.אוברולים קצרים, רומנטיים, בהירים בצבעוניות שמחה מצוידים ברוכסנים דו כיווניים להחלפת חיתול נוחה וקלה.

העונה נראה מגוון רחב של אוברול ג'ינס ארוכים, קצרים ובגזרת חצאית.החל מגוון דנים כהה ועד דנים בהיר ומשופשף.

בנוסף קולקציית אוברולים אריגים רחבה למראה קליל וטיפה חגיגי.

כמו כן, חליפות שניים ושלושה חלקים, צבעי ורוד לכל גווניו, כחול, צהוב, אדום ונגיעות של ירוק.

שמלות אריג חגיגיות, בצבעי פסטל בהירים, שמלות יומיומיות פרחוניות, פסים ומשבצות פפיטה , כולן למראה המושלם לערב חג הפסח או לאחר הצהריים בגינה.

בגדי ים –  כל בגדי הים בעלי SPF גבוה לשמירה על עורם העדין של התינוקות ,

להשלמת המראה – קולקציה של סנדלים,  נעלי אצבע וכובעי קיץ.

העונה יכנסו מגוון רחב מאוד של פיג'מות, פיג'מות ארוכות דקות לימי המעבר הקרירים, פיג'מות קצרות לימי הקיץ המתחממים וזוג פיג'מות MIX & MATCH.

בגזרת האקססוריז: שמיכות דקות ועבות, מגבות קפוצ'ון ססגוניות ונעימות וכובעים תואמים לקולקציה.

מחירים:

חמישיות בגדי גוף: 199.9 ₪  

אוברולים ארוכים דקים: 129.9 ₪  

אוברולים קצרים החל מ- 99.9 ₪  

חליפות שני חלקים החל מ- 149.9 ₪  

חליפות שלושה חלקים החל מ- 179.9 ₪  

שמלות סריג החל מ- 99.9 ₪  

ועכשיו במבצע: 1+1 במתנה!

המבצע יתקיים בחנויות קרטרס אושקוש ו- H&O  ובאתר האונליין עד לתאריך: 19.3.2022

להשיג ברשת קרטרס- אושקוש ברשת H&O ברחבי הארץ

ובאתר www.cartersoshkosh.co.il