מתמודדת על הכתר

ניקול רכמן עם רותם רבי (צילום: יאיר שגיא)
ניקול רכמן עם רותם רבי (צילום: יאיר שגיא)
ניקול רכמן, המתגוררת ביישוב, מתמודדת על תואר 'מלכת היופי 2021' * הטקס הגדול: ביום ראשון הקרוב, 24.10

הודעה משמחת ללוקל פטריוטים של מבשרת שתחרות 'מלכת היופי' מעניינת אותם. יש לנו נציגות. קוראים לה ניקול רכמן (20). היא אמנם לא גדלה ביישוב אך בימים אלה היא מתגוררת כאן אצלנו.

זה הזמן לעשות איתה היכרות קלה. אין מישהי שמחכה לאיחוד של 'השיר שלנו' יותר מניקול רכמן. היא מכורה לסדרה או יותר נכון לרן דנקר (טוב, מי לא?). היא הייתה מדריכה בצופים ומשרתת כחיילת בחטיבת החילוץ של פיקוד העורף. בעתיד היא חולמת להיות מהנדסת תעשייה וניהול. ניקול עברה תהליך של מעבר לאורח חיים בריא ששינה את חייה והיא רוצה להפיץ אופטימיות לאחרים ולקדם את החשיבות של ביטחון עצמי גבוה.

על השתתפותה בתחרות היא מספרת: "בתחילת השנה ראיתי מודעה באינטרנט על תחרות מלכת היופי וחשבתי לעצמי, למה שלא אנסה להתמודד? נרשמתי וכעבור חצי שנה קיבלתי מייל לזימון הראשון. הופתעתי מאוד. הגעתי יותר בשביל החוויה ועם הזמן הבנתי שזה רציני ואמתי וכך זה הפך למשמעותי יותר ויותר עבורי".  

תחרות 'מלכת היופי של ישראל' תיערך ביום ראשון הקרוב (24.10) ותועבר בשידור חי ב-ynet. בטקס, אותו תנחה ריף נאמן, תופיע נועה קירל. הזוכה בתחרות 'מלכת היופי' תייצג את ישראל בתחרות 'מיס יוניברס' העולמית, שתתקיים השנה לראשונה באילת.

רגע לפני הטקס הגדול, הגיעו 12 המועמדות בתחרות 'מלכת היופי של ישראל' לבר הצרפתי poupee  למפגש עם מלכות היופי לשעבר בהן: רתם רבי, תהילה לוי, טלי קרסנופולסקי, קארין עליה, סלע שרלין, ניקול רזניקוב ואוליאנה פרידריך. מלכות העבר שיתפו את המתמודדות בחוויות האישיות שלהן וציידו אותן בעצות טובות.