מתמודדת על הכתר

צילום: איתן טל, סטיילינג: רעות אופיר
צילום: איתן טל, סטיילינג: רעות אופיר
ניקול רכמן, המתגוררת ביישוב, מתמודדת על תואר 'מלכת היופי 2021'

הודעה משמחת ללוקל פטריוטים של מבשרת שתחרות 'מלכת היופי' מעניינת אותם. יש לנו נציגות. קוראים לה ניקול רכמן (20). היא אמנם לא גדלה ביישוב אך בימים אלה היא מתגוררת כאן אצלנו.

זה הזמן לעשות איתה היכרות קלה. אין מישהי שמחכה לאיחוד של 'השיר שלנו' יותר מניקול רכמן, היא מכורה לסדרה או יותר נכון לרן דנקר (טוב, מי לא?). היא הייתה מדריכה בצופים ומשרתת כחיילת בחטיבת החילוץ של פיקוד העורף. בעתיד היא חולמת להיות מהנדסת תעשייה וניהול. ניקול עברה תהליך של מעבר לאורח חיים בריא ששינה את חייה והיא רוצה להפיץ אופטימיות לאחרים ולקדם את החשיבות של ביטחון עצמי גבוה.

מה את עושה בחיים?

"אני נמצאת כיום לקראת שחרור משירות סדיר בצה״ל. בימים אלה אני כבר מתכוננת לקראת לימודים אקדמאיים בתחום ההנדסה בניסיון להתחיל כבר השנה את התואר. בין היתר אני מקפידה להתאמן במהלך השבוע במגוון תחומי ספורט: פילאטיס, כוח, ריצה וכו׳. משתדלת לקיים אורח חיים בריא שמשלב ספורט ותזונה נכונה".

איך הגעת לתחרות?

"בתחילת השנה ראיתי מודעה באינטרנט על תחרות מלכת היופי וחשבתי לעצמי, למה שלא אנסה להתמודד? רשמתי וכעבור חצי שנה קיבלתי מייל לזימון הראשון. הופתעתי מאוד. הגעתי יותר בשביל החוויה ועם הזמן הבנתי שזה רציני ואמתי וכך זה הפך למשמעותי יותר ויותר עבורי".  

ספרי לנו קצת על עצמך: מה המקום האהוב עלייך? מה את אוהבת לעשות?

"המקום האהוב עליי הוא הים, שם גם הכרתי את בן הזוג שלי. בים אני מוצאת הרבה שקט ושלווה ורואה בזה מקום מלא אופטימיות. אני אוהבת לטייל בארץ ובחו"ל ולהכיר מקומות חדשים עם תרבויות ועם אנשים מגוונים".