מתנות מקוריות לעובדים וללקוחות

באמצעות בחירת מתנות מקוריות, ניתן לצ'פר עובדים או לקוחות נאמנים. זוהי דרך להפתיע, לרגש וליצור אפקט חזק

הפעם אנו רוצים לדבר על מתנות מיוחדות, עם קונספט מסחרי. באמצעות בחירת מתנות מקוריות, ניתן לצ'פר עובדים או לקוחות נאמנים. זוהי דרך להפתיע, לרגש וליצור אפקט חזק. שימו לב כי המתנות הללו לא חייבות להיות הכי יקרות בעולם. הכוונה היא בעלת ערך בפני עצמה. כך תגרמו ללקוחות או לעובדים שלכם הרגשה נעימה וחשק לשתף אתכם פעולה, לא רק עכשיו אלא גם הלאה.

מתוק על הלב

בעסק שלכם, אתם רוצים להשיג יעדים עסקיים. זו לא בושה לרצות להרוויח, אתם עובדים קשה בשביל זה, אבל זה לא אומר שאי אפשר לעצור לפעמים ולהרגיש את המתוק של החיים. כאשר אתם משתפים אחרים בדיוק בנקודה הזאת, כולם מרוויחים. אז נכון שאפשר להשקיע ברכישת מתנות ממותגות יקרות, אבל לא תמיד זה חיוני. מפעם לפעם, תנו ממתקים ממותגים מקוריים, ללקוחות ולעובדים. אלה יכולות להיות סוכריות ממותגות, זה יכול להיות שוקולד ממותג. אפשר להפתיע עם מארז מתוקים לחג או לרגל עסקה שנחתמה. כשאתם מפתיעים מישהו עם משהו מתוק, אתם הופכים את העסק שלכם לחיובי ונעים. תפיסה חיובית של העסק, מועילה לעסק החדש ולעסק הוותיק גם יחד.

מתנות ירוקות   

סוג אחרי לגמרי אבל לא פחות יעיל של מתנות מקוריות לעובדים וללקוחות מבוסס על מוצרים ממותגים וירוקים. אנו לא צריכים לספר לכם עד כמה חזק כיום הטרנד של איכות הסביבה והמחזור. פחי מחזור מפוזרים בכל פינה, בגני הילדים ובבתי הספר מלמדים על מחזור ואנרגיה ירוקה. בתור מתנות לעובדים או ללקוחות, אתם יכולים לבחור פתרונות ירוקים בקונספט הסביבתי. למשל, תוכלו להפתיע עם בקבוקי שתייה רב פעמיים. ניתן לחלק אריזות רב פעמיות ממותגות, כגון קופסאות פח איכותיות או תיקי אל בד אופנתיים.

מתנות עם סטייל לאיכות חיים

אם מתחשק לכם לפנק עובדים או לקוחות עם סטייל, תוכלו להתארגן על מתנות מקוריות, עם שפע של סטייל. בקבוקי יין, למשל, הם מתנה מקובלת לחגים ולאירועים חגיגיים. אבל אם רוצים להפתיע באמת, ניתן לעשות זאת על ידי ערכה מושקעת לחובבי היין והחיים הטובים. לדוגמא, מארזי יין שכוללים פותחנים מקצועיים ועוד אביזרים. פתרון מסוג אחד יהיה מעמד לבקבוקי יין, שמתאים לכל סוגי היין הטובים. שייקר לקוקטיילים משובחים או מארז עץ לבקבוקי יין מהווים פתרון מקורי נוסף ומעניין.

מתנה קיצית מקורית

אם אתם קוראים את הדברים הללו בקיץ, הביאו בחשבון מתנות מקוריות ומרעננות במיוחד. לדוגמא, ניתן להביא צידניות בגדלים שונים, עם מיתג עסקי מרהיב. אפשר לחלק מאווררים קטנים, שיכולים להתאים לעמדת העבודה במשרד או בבית או אפילו לרכב, כשעומדים בפקק. מאווררים מועילים כאשר לא רוצים להדליק מיזוג אוויר או כאשר רוצים לפזר את הקרירות של המזגן, בצורה יעילה ונעימה.

מחפשים עוד רעיונות ופתרונות למתנות מקוריות, עבור ימי כיף לעובדים, חלוקה ללקוחות, לכנסים עסקיים, לחגים וכדומה? פרומוטים מוצרי פרסום מציעים עולם שלם של מיתוג וערך.