נאמנות מוזיקלית

פסטיבל 'נאמן למקום' השביעי במטה יהודה נפתח בהצלחה * המטרה: במה לאומנות המקומית של יישובי המועצה

אמש (ראשון, 10.7) נפתח פסטיבל 'נאמן למקום' השביעי במטה יהודה.

בערב הפתיחה הופיע ישי ריבו והגיעו כ-1,000 תושבות ותושבים לערב פתיחה מרגש ושמח במיוחד. הקהל עמד על הרגלים, שר ורקד. במהלך שבוע הפסטיבל, מציגים  13 מופעים שונים – כולם של אומנים מקומיים ממטה יהודה, שיוצרים תרבות ואומנות איכותית מקומית.

עד כה השתתפו בכל אירועי הפסטיבל מעל 1,800 אנשים שנהנו מהיצירות השונות והמגוונות באירועים שמתקיימים בכל רחבי המועצה לטובת כלל התושבים.

לראשונה, הצליח הפסטיבל למכור את כל הכרטיסים מראש עוד לפני תחילתו וזה משמח לראות עד כמה חשוב לתושבי מטה יהודה לפרגן לאומנים המקומיים וליצירה שבאה מתוך הקהילות באזור.

עד כה, נרשמו תגובות מדהימות ומפרגנות מהציבור שהגיע ומהאומנים שמשתתפים בפסטיבל והם מודים למועצה על ההזדמנות ועל החשיפה בתוך מטה יהודה. הפסטיבל מייצר הזדמנות להיכרות בין קהילות ובין תושבים ומחבר אותם למקום, ליצירה ולתרבות. ישנם אומנים שכבר קיבלו הזמנות להגיע ולהופיע במקומות נוספים ברחבי המועצה.

חשוב לציין, כי הרפרטואר שנבחר השנה לפסטיבל הוא רב גוני ומספר את סיפורה של המועצה ושל האנשים החיים כאן – כי "מטה יהודה זה סיפור של אנשים".

ניב ויזל, ראש המועצה: "אני מודה לתושבים ולתושבות שהגיעו לערב הפתיחה ומקווה שייהנו מהפסטיבל ומאירועי הקיץ הרבים במועצה. תודה לאגף חברה וקהילה ולמחלקת התרבות על ההפקה המושקעת של הפסטיבל. המועצה משקיעה משאבים רבים עבור התושבים ועבור אירועי התרבות, במטרה לתת לכולם את ההזדמנות ליהנות מתרבות איכותית ולהביא אותה עד הבית. אני מזמין את כולם להגיע לאירועים ולהופעות, לפרגן לאומנים המקומיים ולעודד את היצירה המקומית והאיכותית".