נאמנות מקומית מוסיקלית

פסטיבל 'נאמן למקום' ה-6 של מטה יהודה יוצא לדרך עם אמנים ותיקים וחדשים מכלל יישובי המועצה



בסוף חודש יולי הקרוב, תקיים המועצה האזורית מטה יהודה, זאת השנה השישית, את פסטיבל 'נאמן למקום' – פסטיבל האמנים של מטה יהודה. במסגרת חמשת ימי הפסטיבל, נוכל למצוא שלל רחב של אמנים ותיקים וחדשים, המביאים לקדמת הבמה את הסגנון הייחודי, את הקול האישי ואת הזווית המיוחדת של כל אחד ואחת מהם, במטרה לחבר ולגשר בין העולמות השונים המרכיבים את הפסיפס הישראלי .

פסטיבל 'נאמן למקום' כשמו כן הוא, נאמן לקהילה המגוונת והייחודית המרכיבה את פסיפס המועצה האזורית מטה יהודה והוא יתקיים בין התאריכים 19-23 ליולי בהפקת מחלקת התרבות במועצה. מדובר בחמישה ימים מלאי תוכן, ביניהם המופעים המרכזיים: דנה ברגר ביקב 'קסטל', כיתת אמן של נורמן עיסא ומופע ייחודי של ההרכב 'אל בנאת', שיתקיימו במספר במות ואירועים ברחבי המועצה ולראשונה, יכלול תכנים לכל המשפחה, מרבית ההופעות הן ללא תשלום, ואלה שכן יעלו 20 שקלים בלבד.

השנה במיוחד, מטה יהודה שמה לעצמה ערך עליון של דו קיום בחברה הישראלית ומאפשרת לתושבות ותושבי המועצה אתנחתא אומנותית ובידורית, המלווה בתכנים מגוונים של מזרח ומערב, דתיים וחילוניים וגם ערביים ויהודיים.
מידי שנה, מתקיים הפסטיבל ביקבים השונים הפזורים במועצה, כיאה לחבל היין הראשון והיחיד בישראל ומהווה מרחב נוסף בו המועצה ממשיכה לקדם את העסקים המקומיים בשטחיה. לראשונה, לצד היקבים, יתקיימו אירועי הפסטיבל בבתי עסק מקומיים נוספים כחלק מן המטרה של המועצה לקדם עסקים מקומיים.

ראש המועצה ניב ויזל: "פסטיבל 'נאמן למקום' מדגיש את הייחודיות והקסם של מטה יהודה, המאחד בין עסקים מקומיים ואומנות מקומית איכותית. אנו שמחים על ההזדמנות לתת לאומנות הזו את הבמה והמקום הראויים לה".

למידע נוסף על הפסטיבל: www.neeman-lamakom.m-yehuda.org.il.