נגיעות של עיצוב רומנטי

צילום: יח"צ ברימאג
צילום: יח"צ ברימאג
לרגל הוולנטיין דיי יום האהבה חברת ברימאג מציגה קולקצייה של מוצרים אדומים שישדרגו את חלל הבית והמטבח

ידוע שהצבע האדום מסמל אהבה, והוא הגוון שנקשר מיידית לוולנטיין דיי, יום האהבה הבינלאומי, שאותו נחגוג ב 14 לפברואר.  חברת ברימאג, המייבאת ומשווקת מותגים בינלאומיים,  מציגה בימים אלה ליין של מוצרי חשמל לבית בצבע אדום, המהווים הזדמנות למלא את החלל במשב רוח רומנטי.

פריטי עיצוב בצבע אדום כמו קומקום חשמלי, מיקרוגל, מפזר חום או כל פריט אחר  מהווים תוספת מדגישה לבית ולמטבח ומשלב תכונות כמו חום, עוצמה ותעוזה. כתמי הצבע האדום הן נגיעות אלגנטיות המשלבות בחלל עיצוב רומנטי ועשיר.  

חברת ברימאג מציגה לרגל הוולנטיין מגוון מוצרים למטבח  בצבע הנחשק אדום של המותגים הבינלאומיים המובילים, כמו   DeLonghi  (דהלונגי), קנווד ,  CHROMEX ועוד. בין הפריטים ניתן למצוא: מצנם אדום  של המותג DeLonghi – מעוצב בסגנון רטרו,  בעל  6 דרגות של חימום והשחמה, פעולת הפשרה, מגיע עם מתקן להנחת הצנימים .מחיר לצרכן: 449 ש"ח

קומקום  חשמלי נשלף של המותג  DeLonghi   – מעוצב יוקרתי, עם קיבולת 1.7 ליטר, בעל גוף חימום נסתר, מד מים מובנה, כיבוי אוטומטי בעת רתיחת המים, כיבוי אוטומטי בשליפת הקומקום, מסנן נגד אבנית נשלף  ורחיץ. מחיר לצרכן: 449 ₪.

מפזר חום בעיצוב  רטרו מבית  CHROMEXמפזר חום בעיצוב רטרו , בעל רשת גריל מתכת מטאלי, נוח ובטיחותי להניח על הקרקע, מנגנון בטיחות במידה ונופל וכולל תרמוסטט. מחיר לצרכן: 229 ₪ .

מיקרוגל דיגיטלי של CHROMEX – מיקרוגל דיגיטלי 20 ליטר, בעל עוצמה של 700 וואט , 8 מצבי עבודה, תוכנית הפשרה טיימר עד 95 דקות , 6 דרגות עוצמה. מחיר לצרכן : 299 ₪

ניתן להשיג ברשת מטרו ובחנויות החשמל המורשות וברשתות המובחרות או באתר: www.brimag.com