נוער פעיל ומצטיין

ייצוג מכובד למועצה האזורית מטה יהודה בטקס המחוזי של 'אות הפעיל המצטיין'

אתמול (ראשון, 12.6), נערך במעלה אדומים טקס מחוזי של 'אות הפעיל המצטיין' לשנת 2022. 'אות הפעיל המצטיין' מוענק על הערכה והוקרה לפעילים מצטיינים במסגרת תוכנית מעורבות חברתית במחוז ירושלים.

שני תלמידי י"ב ממטה יהודה נבחרו לפעילים מצטיינים מחוזיים. בני נוער אלה נבחרו בזכות פעילות ההתנדבות הענפה שלהם במסגרת בית הספר ובפעילויות בלתי פורמאליות ביישובי מגוריהם. הפעילים המצטיינים הם שרה רומאן מתיכון 'ברנקו וייס' עין ראפה עין נקובא; ורז גלבגיסר מתיכון 'אור' בצור הדסה.

שרה מתנדבת באופן קבוע במתנ"ס עין ראפה כמנהלת ארגונית של כל הפעילויות הבלתי פורמאליות, לרבות ניהול חוגים לילדים. בנוסף היא מתנדבת במועדונית צמי"ד לתלמידים עם צרכים מיוחדים. בבית הספר מלווה שרה תלמידים בשיעורים פרטניים כחלק מיוזמה של בית הספר למקסם את היכולות של תלמידים מתקשים לקראת מבחנים. בתקופת הקורונה הייתה שרה פעילה בנושא של הגברת מודעות, בחלוקת ציוד ומזון לנדבקים ובהפצת הנחיות עדכניות לתושבים. שרה היא בעלת אישיות נעימה, רגועה, מנהיגה בטבעיות ובצניעות.

ראש המועצה ניב ויזל: "כולנו במועצה מלאים גאווה בבני ובנות הנוער שלנו, שרואים לנגד עיניהם את ערך הסולידריות והעזרה לאחר. אנו מברכים את המצטיינים ומוקירים להם תודה על תרומתם לקהילתם ולחברה".