נותן דוגמה אישית

יו"ר הכנסת ותושב היישוב, מיקי לוי, קיבל את מנת החיסון הרביעית במרפאת 'מאוחדת' במבשרת ציון

קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים ממשיכה במבצע רחב ההיקף ביישובי המחוז ובהם במבשרת ציון לביצוע בדיקות (דיגום) קורונה ולמתן חיסונים כנגף הנגיף.

בין המתחסנים הרבים שהגיעו בשבוע האחרון לקבל את החיסון הרביעי, היה גם יו"ר הכנסת מיקי לוי, שהגיע למרפאת 'מאוחדת' במבשרת ציון. לאחר קבלת החיסון מסר: "אנחנו בעיצומו של גל קורונה גדול. אני קורא לכל מי שיכול – ללכת ולהתחסן. זו הדרך העיקרית להגן על עצמנו ועל הקרובים לנו״.

בשבוע האחרון, ביצעה 'מאוחדת' ברחבי המחוז למעלה מ-6,000 בדיקות קורונה ביום והמספרים הלכו וגדלו עם תחילת השבוע הנוכחי. במקביל, העמידה הקופה לרשות לקוחותיה 33 מוקדי חיסון כנגד הקורונה, כאשר כמעט בכל מרפאה ונקודה של 'מאוחדת' בירושלים והסביבה ערוכים להעניק את החיסונים. זה המקום לציין, כי קופת חולים 'מאוחדת' מונה כ-530 אלף מבוטחים במחוז ירושלים ובכך מהווה את קופת החולים הגדולה בירושלים וגם את המחוז הגדול ביותר של 'מאוחדת' בארץ.

עופר משולם, מנהל מחוז ירושלים ב'מאוחדת', מסר השבוע: "אנחנו נמצאים בעיצומו של הגל החמישי. קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים עושה הכול על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות הרפואי המקצועי והיעיל ביותר דרך ביצוע מקיף של דגימות הקורונה ושל מתן החיסונים, זאת על מנת שנצלח את הגל הנוכחי כפי שצלחנו את קודמיו. אנו ערוכים עם צוותים רפואיים מתוגברים בנקודות הדיגום השונות ברחבי המחוז, שבחלקן פתוחות עד לשעה 23:00 ובסופי שבוע, במטרה לצמצם ככל שניתן את זמני ההמתנה לבדיקות ולתת מענה מקצועי ומהיר לביקושים הרבים. יצוין, כי גם במערך החיסונים שלנו נערכנו בהתאם על מנת לחסן כמה שיותר לקוחות – החל מהחיסון הראשון ועד לחיסון הרביעי – וזאת על פי הנחיות משרד הבריאות. החיסונים מהווים צעד משמעותי והכרחי במלחמה נגד הקורונה ואני קורא לכולם להגיע ולהתחסן".