ניקוי באפס מאמץ

צילום: יח"צ Dreame Bot W10
תם עידן המגב והדלי, הכירו את הבשורה החדשנית לעולם ניקיון הבית: Dreame Bot W10 – השואב שמגשים לכם את החלום

ניקוי באפס מאמץ

CRISTALINO Group גאה להציג את שואב האבק הרובוטי המתקדם ביותר בעולם – Dreame Bot W10 – שואב אבק ומופ רובוטי עם ניקוי וייבוש עצמי, הכל במכשיר אחד שמגשים לכם את החלום ומאפשר למשפחה לא לבזבז Quality Time יקר, בזמן שהוא שואב מקרצף את הבית.

פסגת הטכנולוגיה
Dreame W10 – הראשון מסוגו בעולם ששואב ומקרצף רצפות בו זמנית, בעל  בקרה ושליטה קולית – הושק בחודש האחרון בארה"ב ובאירופה וכעת מגיע לרשתות השיווק וברכישה אונליין, כך שגם הקהל הישראלי יהנה מהטכנולוגיה המתקדמת בעולם. מעתה, כולם יכולים לנקות באפס מאמץ וגם להתחבר למכשירים החכמים בבית ולהגדיר מתי ואיך לנקות (Xiao Ai, Tmall Genie, Jingyu ו-Amazon Alexa).

שאיבה וקרצוף רצפות בשלב אחד
מנקה את הבית ביסודיות בעזרת קרצוף כל סוגי הרצפות והאריחים באמצעות מים, וחוזר לעמדת הניקוי לשאיבת המים המלוכלכים והחלפתם בנקיים (שני מכלי מים, 4 ליטר כ"א). המופ בעל סיבוב כפול ומייבש אוטומטי, נשאר נקי ורענן – ללא ריחות וללא עובש. מאפשר ניקוי של בתים עם סביבות מורכבות: המכשיר יזהה עלייה על שטיח, יעבור אוט' לשאיבה בעוצמה מוגברת לניקוי יסודי ויירד מבלי להרטיבו.

עוצמתי ושקט במיוחד
מברשת רולר ארוכה מאוד של 19.2 ס"מ, בהשוואה למברשת רולר רגילה (17 ס"מ) – טווח גריפה גדול יותר לכיסוי אזורים גדולים יותר. עוצמת יניקה חזקה ביותר לשאיבה וגריפה יסודיות – כוח יניקה של עד 4,000Pa לפי דרגות, על פי רמת הלכלוך. ניקיון וקרצוף בסיבוב: המגרדת מסתובבת לניקוי עוצמתי של המופ. סוללת 6400mAh בעלת קיבולת גבוהה שתאפשר ל- Dreame W10לעבוד במשך 180 דקות ברציפות. כאשר הסוללה חלשה, הרובוט יחזור אוטומטית להיטען. לאחר טעינה מלאה, הוא ישוב לנקודת הניקוי האחרונה להמשך הניקיון. כל זאת, בשקט מופתי וללא הפרעות, בהשוואה למוצרים אחרים שמנגבים את הרצפה אחרי השאיבה ומלווים ברעש חזק ומטריד.

ניקוי באפס מאמץ
ניווטLDS LiDar  ומיפוי מותאם ונוח במיוחד. עובר מכשולים של 1.8 ס"מ כמו מקצוען, הרובוט בעיצוב D מקל על ניקוי קצוות ופינות, כאשר החיבור הקרוב של המטלית ודיסק המופ מאפשר ניקוי הלכלוך ביעילות מירבית. מנקה חלקיקים גדולים ואבק דק שנכנס למכל גדול במיוחד של 450 מ"ל – אין צורך לרוקן תכופות את הפח לתחזוקה פשוטה במיוחד של המכשיר.

Dreame Bot W10 נמכר במחיר של 4,990 ₪ ברשתות השיווק.

לפרטים ורכישה:  https://bit.ly/3BrWaqI