ניקוי פנים טבעי ויעיל

חמישה טיפים לשגרת ניקוי פנים טבעית שמומלץ מאוד לאמץ

את מנקה את הפנים ומטפחת אותן מידי יום יותר מפעם אחת. חשוב לך להיראות טוב, לשמור על עור בריא ולהרגיש מצוין. לפנייך כמה עצות טובות.

  1. הניחי את סבון הפנים על יד מברשת השיניים וכך תהפכי את ניקוי הפנים לשגרה (ממש כמו לצחצח שיניים בוקר וערב) או במקלחת בצמוד לשמפו.
  • למתאפרות: תדאגו שהמיסלר והפדיות הקוסמטיות יהיו אחד ליד השני וכמובן בצמוד למברשת השיניים. כך לא תתעצלו בלילה לנקות את שאריות האיפור.
  • הפכו את ניקוי הפנים לטקס ביתי כיפי, ממש כאילו אתן הולכות לספא: רשמו לכן ביומן ותפנו זמן פעמיים בשבוע כדי לעשות ניקוי יסודי יותר בעזרת גרגירים או מסיכות ניקוי (בוץ/חימר). ניתן להזמין חברה וליהנות יחד מספא ביתי.
  • לבעלות עור יבש מדיי או עור עם אקנה, חשוב להתאים את מוצרי הניקוי לצרכים המיוחדים של העור. לסובלות מאקנה, חשוב במיוחד לא לשפשף את העור ולא לייצר חיכוך מיותר עם גרגירים או ספוגים כדי לא לפצוע את העור. לבעלות עור יבש מדיי או דק עם נימי דם, חשוב לא להשתמש עם מים חמים מדיי.
  • מומלץ להשתמש במוצרים טבעים ואורגניים. הם 'נקיים' יותר מרכיבים שאינם ידידותיים לאדם ולסביבה. חשוב להבין שגם רכיבים טבעיים צריך לבחון ולבחור בקפדנות. לא כל רכיב טבעי או אורגני בהכרח טוב יותר.

הערכה החדשה לניקוי הפנים של ecoLove מיועדת לכל סוגי העור. המוצרים עשויים מתמציות אורגניות: אלוורה, מלפפון וקמומיל. בערכה ניתן למצוא: ג'ל לניקוי פנים, מסכת בוץ מינרלי, מיסלר – מי ניקוי והסרת איפור, פדיות קוסמטיות מ-100 אחוז כותנה אורגנית של המותג ORGANYC.

מחיר לצרכן: 129.90 שקלים בלבד במקום 187.60 שקלים. ניתן להשיג באתר 'בשבילנו – מוצרים טבעיים באהבה'.

מוגש באדיבות מומחי מותג הטיפוח האורגני ecoLove.