ניקוס ורטיס בישראל

הזמר היווני ניקוס ורטיס  חוזר לישראל במופע מפתיע ומרגש. המופע אשר אורכו כשעתיים וחצי יכלול את מיטב הרפרטואר של ורטיס בעיבודים מיוחדים בליווי להקה בת 25 נגנים

הכוכב היווני ניקוס ורטיס, אשר הפך לשגריר המוסיקה היוונית בישראל ובעולם, מגיע במאי הקרוב להופעה חד פעמית שתסחף את הקהל לחגיגה יוונית משובחת. המופע של ורטיס הוא המופע הבינלאומי הראשון בישראל מאז פקד אותנו נגיף הקורונה.

לאחר שזכה לתהילה בארצו, יצא ורטיס לסיבוב הופעות עולמי והופיע באוסטרליה, ארצות הברית, קנדה ואירופה. בעקבות הצלחתו נוצר הקשר עם ישראל כעם שאוהב מוזיקה ים תיכונית, פולקלור ומסיבות טברנה, כך שבשנת 2011 מצא את עצמו ורטיס משתף פעולה עם הזמרת שרית חדד שאיתה ביצע את הדואט "משחק החיים". בשנת 2014 חבר למופע המשותף של שרית חדד ואייל גולן באצטדיון 'בלומפילד', שם ביצע את מיטב שיריו ודואטים משותפים עם האומנים הפופולאריים. ורטיס שיתף פעולה גם עם הזמר שלומי שבת וגם אירח את עידן רייכל ואת איתי לוי.

רבים מלהיטיו של הזמר האהוד זכו לעיבוד ישראלי ובוצעו בעברית על ידי זמרים ישראלים לדוגמא: "זה אני" ו"כשאת איתו" ע"י אייל גולן, "פעם בחיים" של מושיק עפיה ושלמי סרנגה, "כאן בלעדיך" של מאור אדרי, "מאריפוסה" של שלומי שבת, "אין דבר כזה" של הצמד סטלוס ואורן חן ו"אם תחכי לי" של פאר טסי.

ורטיס, יליד הולנד שעבר עם משפחתו בגיל צעיר לאתונה, החל את דרכו המוזיקאלית בלימוד נגינה על בוזוקי והמשיך בתחום השירה במועדונים בסלוניקי וחבל מקדוניה. הזמר זכה במהלך דרכו לפרס הזמר החדש הטוב ביותר ביוון בטקס תחרות פרסי 'האריון' השלישי מטעם הפדרציה לתקליטים של יוון, אלבום פלטינה ופרס לסינגל יווני הנמכר ביותר. בנוסף, מידי שנה מבקרים אלפי ישראלים במועדונים של ניקוס 'yton' שבאתונה ובמועדון 'אורמה' בסלוניקי.

ממשרד ההפקות 'EGOeast' נמסר: ״משרדנו עמל קשות כדי להחזיר את ההופעות מחו״ל לישראל ואנו שמחים שמאמצינו נשאו פרי. ניקוס ורטיס, גדול זמרי יוון, חוזר לישראל. בקרוב נודיע על הופעות נוספות. הקיץ הזה יהיה כולו בסימן שיתופי פעולה עם אומנים בינלאומיים מהשורה הראשונה בעולם״.

המופע יתקיים ביום חמישי (13.5) בהיכל 'מנורה מבטחים' בתל אביב. הכניסה להופעה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מחירי כרטיסים: החל מ-295 שקלים.

לרכישת כרטיסים: קופות 'לאן' 8780*.