ניקוס ורטיס חוזר לישראל

צילום: באדיבות Egoeast הפקות
צילום: באדיבות Egoeast הפקות
הזמר היווני ניקוס ורטיס יגיע אלינו לאחר שנאלץ לבטל ולדחות את המופע בעקבות מבצע 'שומר החומות' * המופע אשר אורכו כשעתיים וחצי, יכלול את מיטב הרפרטואר של ורטיס בעיבודים מיוחדים בליווי להקה בת 25 נגנים

הכוכב היווני ניקוס ורטיס, אשר הפך לשגריר המוסיקה היוונית בישראל ובעולם, חוזר להופעה שתסחף את הקהל לחגיגה יוונית משובחת. לאחר ביטול המופע בחודש מאי האחרון בעקבות המצב הביטחוני, ורטיס שמח ונרגש לחזור ולהופיע בישראל. המופע יתקיים בהיכל 'מנורה מבטחים' ('יד אליהו') בתל אביב ב-2.9.

לאחר שזכה לתהילה בארצו, יצא ורטיס לסיבוב הופעות עולמי והופיע באוסטרליה, ארצות הברית, קנדה ואירופה. בעקבות הצלחתו, נוצר הקשר עם ישראל כעם שאוהב מוזיקה ים תיכונית, פולקלור ומסיבות טברנה, כך שבשנת 2011 מצא את עצמו ורטיס משתף פעולה עם הזמרת שרית חדד שאיתה ביצע את הדואט 'משחק החיים'. בשנת 2014 חבר למופע המשותף של שרית חדד ואייל גולן באצטדיון בלומפילד, שם ביצע את מיטב שיריו ודואטים משותפים עם האומנים הפופולאריים, שיתף פעולה גם עם הזמר שלומי שבת, אירח את עידן רייכל ואת איתי לוי.

רבים מלהיטיו של הזמר האהוד זכו לעיבוד ישראלי ובוצעו בעברית על ידי זמרים ישראליים לדוגמה: "זה אני" ו"כשאת איתו" על ידי אייל גולן, "פעם בחיים" של מושיק עפיה ושלמי סרנגה, "כאן בלעדיך" של מאור אדרי, "מאריפוסה" של שלומי שבת, "אין דבר כזה" של הצמד סטלוס ואורן חן ו"אם תחכי לי" של פאר טסי.

ורטיס, יליד הולנד שעבר עם משפחתו בגיל צעיר לאתונה בירת יוון, החל את דרכו המוזיקאלית בלימוד נגינה על בוזוקי והמשיך בתחום השירה במועדונים בסלוניקי ובחבל מקדוניה. הזמר זכה במהלך דרכו לפרס הזמר החדש הטוב ביותר ביוון בטקס תחרות פרסי 'האריון' השלישי מטעם הפדרציה לתקליטים של יוון, אלבום פלטינה ופרס לסינגל יווני הנמכר ביותר. בנוסף, מידי שנה מבקרים אלפי ישראלים במועדונים של ניקוס 'yton' שבאתונה ובמועדון 'אורמה' בסלוניקי.

בנוסף, מוזמנים להאזין לסינגל החדש שורטיס השיק החודש

רוכשי הכרטיסים יקבלו כרטיסים חדשים לתאריך החדש באותה קטגוריה בה רכשו.

הפקה: EGOeast הפקות.

מחירי הכרטיסים: החל מ-295 שקלים.

לרכישת כרטיסים: קופות 'לאן' 8780*.